Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Tinklaraštis -

Kam reikalinga verslo paskola?

Pagrindinis tokios paskolos tikslas - tai jūsų verslo plėtra. Gavus papildomą finansavimą didinate savo pajėgumą konkurencinėje kovoje. Protingai investavus paskolos pinigus greičiau pasieksite užsibrėžtus tikslus, padidinsite įmonės apyvartą ir pelną. Verslo paskola tai vienas iš geriausių būdų operatyviai judėti pirmyn. Nemaža dalis verslininkų neįvertina, kaip svarbu būti lyderio pozicijose. Juk kas pirmiau užima rinkos dalį, tas daugiau uždirba ir gali stabiliai auginti verslą. Įvairios verslo paskolos duoda papildomų jėgų, kurias galite nukreipti tikslingam darbui. Aišku, kad nemaža dalis pradedančiųjų verslininkų galvoja, kad gauti verslo paskolą yra labai sudėtinga. Ecocredit.lt supranta kiekvieno kliento problemas ir turėdama ilgametę patirtį gali pasiūlyti optimalius sprendimo būdus. Norint gauti tokią verslo paskolą reikia užpildyti reikiamus dokumentus, sulaukti specialistų įvertinimo ir gauti teigiamą atsakymą. Jeigu turite papildomų klausimų, tuomet taupykite savo laiką ir susisiekite su specialistais jau dabar.

Kokios verslo paskolos sąlygos?

Kiekviena kompanija, kuri išduoda verslo paskolas turi savo taisykles, tačiau rinkoje jau seniai nusistovėję bendri kriterijai. Kiekvienas klientas yra kruopščiai vertinamas. Verslo paskolos nėra dalinamos bet kam ir bet kaip. Jūs kaip verslo pasaulio atstovas puikiai žinote, kad pinigai gali ir padėti ir pakenkti. Taigi, mūsų tikslas ne tik išduoti verslo paskolas, bet ir padėti jūsų verslui augti. Tinkamai panaudojus verslo paskolos pinigus galėsite vykdyti verslo plėtrą. Kartais reikia tiek nedaug, kad gautumėte daugiau naujų klientų, galėtumėte įsigyti naujus įrenginius ar užbaigti svarbius projektus. Kaip niekas kitas verslininkas žino, jog finansinė pagalba kai kuriais atvejais yra vienintelis sprendimo būdas. Ecocredi.lt dirba tiek su privačiais klientais, tiek su verslo klientais. Paskolų, kreditų išdavimas yra mūsų kasdienis darbas, todėl nuolat tobuliname profesines žinias, kad galėtume pasiūlyti tinkamus finansavimo metodus.

Paskola verslui ir jos nauda

Būkime sąžiningi ir supraskime, kad nauda priklauso nuo jūsų. Tik paskolos gavėjas gali įtakoti pinigų panaudojimą ir kontroliuoti, kad įmonė gautų kuo daugiau naudos. Paskola verslui suteikiama tam, kad galutiniame rezultate uždirbtumėte daugiau. Numatyti, ar gauta verslo paskola bus tinkamai naudojama negalime, tačiau rekomenduojame įvertinti finansines galimybes. Paskola verslui turi būti gaunama tuomet, kada iš tiesų žinote, kad galite tinkamai naudoti finansines lėšas. Verslininkams siūlome geras verslo paskolos gavimo sąlygas, todėl naujų klientų kiekis nuolat auga. Operatyviai reaguojame į situaciją rinkoje, todėl kiekvienas norintis gauti tokio tipo paskolą gali lengvai užpildyti paraiškos formą. Paskola verslui - tai vienas geriausių instrumentų siekiant greičiau įgyvendinti projektus.

Svarbu

Ecocredit.lt komanda privalo įvertinti skolininko mokumą - mėnesines pajamas, ar asmuo, norintis gauti kreditą neturi jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams, unijoms, kitoms kreditų teikimo bendrovėms. Siūlome kritiškai įvertinti savo finansines galimybes, taip pat ir ar per nustatytą kredito grąžinimo laikotarpį išgalėsite sumokėti visą pasiskolintą sumą. Atkreipiame dėmesį, kad atsakingojo skolinimo principai draudžia suteikti kreditą asmenims su per dideliais finansiniais įsipareigojimais ar esant mokėjimų sutrikimams. Jūs galite susipažinti su savo kredito istorija kreipdamasis tiesiogiai į kreditų biurą UAB „Creditinfo Lietuva“, esančia A. Goštauto g. 40A, LT Vilniuje, www.manocreditinfo.lt arba pasinaudodami Finpass mobilia programėle (ją galite atsisiųsti App store arba Google play). Besiskolinantis asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, vyresnis nei 18 metų. Jeigu domina verslo paskola, tačiau neturite interneto prieigos, paraišką galite užpildyti ir atvykę į Ecocredit.lt būstinę Vilniuje, adresu J.Basanavičiaus g. 25A-21. Kylant klausimams kreipkitės telefonu +370 656 94000 ar el.paštu info@ecocredit.lt .

Kaip perkamos žieminės padangos? 5 Patarimai

Prasidedant žiemos sezonui keičiamos vasarinės padangos į žieminės. Visi vairuotojai turi pasikeisti automobilio padangas, todėl reikia žinoti, kaip išsirinkti tinkamiausias padangas. Rinkoje galima rasti daug specializuotų parduotuvių, daug padangų gamintojų ir dar daugiau modelių. Kaip nepasiklysti tokioje gausoje ir išsirinkti tai, kas idealiausiai tinka jūsų turimam automobiliui, bei biudžetui. Specialistai rekomenduoja įvertinti tai, kad žiemos sezono metu vairavimo sąlygos yra gerokai sudėtingesnės, todėl geros žieminės padangos yra protinga investicija. Suprantama, kad ne visuomet biudžetas leidžia pirkti norimo gamintojo produkciją, todėl šioje situacijoje reikėtų naudotis finansinėmis paslaugomis. Greitieji kreditai internetu išduodami vos per 15 minučių. Operatyviai gaunate pinigus ir galite nusipirkti norimas padangas. Svarbu paminėti, kad geros žieminės padangos reikalingos tam, kad galėtumėte saugiai jaustis kelyje. Ledas, sniegas – tai pagrindiniai faktoriai lemiantys auto avarijas. Aptarkime 5 pagrindinius aspektus į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant žiemines padangas:

Kokybė

Žieminės padangos turi būti kokybiškos. Jeigu peržiūrėsite parduodamą produkciją, tai pamatysite, kad vienų gamintojų padangos kainuoja 40 Eur už vnt., kitų 150 Eur. Suprantama, kad kyla klausimas kodėl egzistuoja tokie kainų skirtumai? Pagrindinis faktorius lemiantis kainų skirtumą, tai gamintojų investicijos į padangų gamybą. Visiems gerai žinomi prekių ženklai jau daug metų investuoja į padangų gamybą. Tokios kompanijos, kaip „Michelin“ turi milijonus eurų kainuojančias bandymų laboratorijas, kuriose kuriamos naujos padangos. Aukščiausios kokybės padangos kuriamos ne vienerius metus. Testuojamos skirtingomis oro sąlygomis, skirtingais automobiliais. Net ir smulkūs pakeitimai padangų protektoriuje gali duoti ženklius pokyčius vairuojant automobilį. Taigi, kokybė turėtų būti jūsų prioritetas.

Kaina

Kadangi egzistuoja didžiulis žieminių padangų asortimentas, todėl yra didelis kainų diapazonas. Vieni perka pigias padangas, kiti vidutines ir tik maža dalis vairuotojų ieško naujausių padangų modelių ir investuoja į savo saugumą kelyje. Kaip elgtis vairuotojui perkant padangas? Specialistai rekomenduoja įvertinti kaip dažnai važiuojate automobiliu?, kur dažniau važiuojate: mieste ar užmiestyje?, koks jūsų vairavimo stilius?, koks automobilio modelis?. Tai tik dalis klausimų į kuriuos reikėtų atsakyti, norint pasirinkti tinkamiausias žiemines padangas. Ne visuomet reikia pirkti brangiausias padangas, kaip ir ne visada protingas sprendimas pirkti pigiausias. Lengviau bus apsispręsti, jeigu orientuositės į tai, kaip dažnai naudojamas automobilis. Kuo dažniau važiuojate, tuo geresnių padangų jums reikia.

Gamintojas

„Bridgestone“, „Dunlop“, „Goodyear“, „Michelin“, „Continental“ - tai ko gero visiems vairuotojams pažįstami prekių ženklai. Kiekvienas padangų ekspertas rekomenduos rinktis šių gamintojų produkciją. Tai kompanijos, kurios profesionaliai gamina padangas. Nereikia galvoti, kad šių gamintojų produkcija yra pati brangiausia. Parduodamos produkcijos asortimente galima rasti padangų modelių, kurių kaina yra vidutiniška. Juk viskas priklauso nuo padangų išmatavimų. Norėdami pasirūpinti automobiliu, pirkite tai, ką perka milijonai vartotojų visame pasaulyje.

Išmatavimai

Nuo padangų išmatavimų priklauso padangų kaina. Populiariausių išmatavimų padangų kainos yra vidutiniškos. Jeigu vairuojate visureigį ar limuzino klasės automobilį, tuomet bus reikalingos didesnių išmatavimų padangos. Tai įtakos padangų kainą. Tačiau kaip jau minėjome, visuomet jūsų paslaugoms yra vartojimo kreditas. Įvairių akcijų metu, pirma paskola suteikiama nemokamai. Norėdami sužinoti, kokio dydžio paskolą galite gauti susiekite su specialistais.„Kontaktai“.

Technologijos

Padangų gamintojai kiekvienais metais pristato naujus padangų modelius, todėl vairavimas net ir sudėtingomis oro sąlygomis yra lengvesnis. Dar prieš gerus penkiolika metų rinkoje nebuvo tokio gausaus produkcijos asortimento. Šiandien, net ir mažas pajamas gaunantis pilietis, gali nusipirkti naujas žiemines padangas. Technologijos vystosi itin greitai, tad ateityje laukia padangos, kurios nėra užpildomos oro ar azotu. Jau šiandien kai kurie padangų gamintojai pristato ateities padangų prototipus. Kodėl technologinis aspektas yra svarbus ieškant žieminių padangų? Kompanijos, kurios investuoja į naujų padangų gamybos procesą kur kas geriau žino, kokios padangos reikalingos važiuojant plikledžiu ar apsnigtu keliu. Ekspertai pataria prieš perkant padangas pasidomėti, kiek metų veikia padangų gamintojas, kokias padangas gamina, kur gamina. Tokia informacija padės geriau suprasti ar jūsų pasirinktas žieminių padangų modelis geriausias variantas. Pirkdami žinomų gamintojų produkcija jūs prisidedate prie naujų padangų kūrimo proceso.

Įkurti verslą dažnai kainuoja nemažai, todėl žmonės kreipiasi dėl paskolos. Visgi, yra žmonių, kurie ilgą laiką taupo ir tokios paslaugos jiems nereikia. Yra ir tokių verslų, į kuriuos investuoti tiesiog nereikia. Visgi, anksčiau ar vėliau vis tiek gali tekti imti paskolą verslui.

Dažniausiai imamos paskolos yra skirtos ne verslo pradžiai, o jo plėtimui. Natūralu, jog gaunant dideles pajamas, norisi plėsti verslą, tačiau dažnai tam reikia nemažos sumos. Paskolą verslo plėtrai gauti yra kiek lengviau nei jo pradžiai. Taip yra todėl, nes yra gaunamos pastovios pajamos, taip pat verslas jau egzistuoja, todėl yra mažesnė rizika.Neretai įmonės ar bendrovės reikalauja, jog verslas veiktų bent vienerius metus prieš prašant paskolos.

Visgi, gauti paskolą verslo plėtrai gali būti kiek sunkiau tokiu atveju, jei gaunamos pajamos nėra didelės. Jei verslas neneša didelio pelno, tuomet gali būti, jog ir nereikėtų imti paskolos. Neretai verslas neneša pelno ne todėl, jog reikia papildomų investicijų pokyčiams, o dėl to, nes teikiamos paslaugos nėra kokybiškos arba yra itin didelė konkurencija, todėl Jūsų verslas nesulaukia klientų. Tokiu atveju paskolą imti gali būti itin rizikinga, nes investuota suma gali neatsipirkti.Paskolą geriausia imti tuomet, kai pelnas yra didelis ir įmonė nori plėstis.Visgi, paskola verslo plėtrai taip pat gali būti sunkiai gaunama, jei nėra turto, kurį galima įkeisti.

Tai gali būti žemės, patalpos, kilnojamas arba nekilnojamas turtas, lėšos sąskaitose, jei nėra sukaupta turto arba jis nėra pakankamas norimai paskolai, tuomet greičiausiai paskolos sumą reikės sumažinti arba ieškoti kas teikia paskolą verslui be užstato. Dažniausiai įmonės reikalauja, jog užstatas padengtų bent 70 procentų prašomos paskolos. Visgi, yra įmonių, kurios teikia greitas paskolas verslui. Tokia paskola yra teikiama internetu ir dažniausiai nėra reikalaujamas užstatas. Tai nėra vienintelis privalumas. Didelis privalumas yra tai, jog paskola yra suteikiama itin greitai.

Didžioji dalis paskolų verslui nėra momentinės, todėl gali tekti kiek palaukti, kol bus pateiktas atsakymas ir pervesta sutarta suma. Greitos paskolos gali būti itin puikus sprendimas, tačiau reikėtų atsižvelgti į palūkanas. Natūralu, jog be užstato teikti paskolą verslui yra itin rizikinga, todėl gali būti, jog palūkanas Jums pasiūlys ne itin mažas. Paskolą verslui teikia ne tik bankai bei kredito unijos, bet ir rizikos kapitalo fondai, verslo paskolų bendrovės ir taip toliau. Todėl, jei Jūsų netenkina pasiūlytos sąlygos ir palūkanos, tuomet kreipkitės kitur.Pasiūlos yra nemažai, todėl rinktis galite itin išrankiai ir kreiptis ten, kur pasiūlys geriausias sąlygas.Paskola verslo plėtrai gali būti itin naudinga ir atnešti didesnes pajamas, tačiau labai svarbu, jog Jums ne tik būtų suteikta paskola, bet ir ją suteiktų geriausiomis sąlygomis.

Verslams paskolas imti tenka neretai. Dažniausiai paskolą reikia imti verslo pradžiai, tačiau pasitaiko, jog tenka skolintis ir verslo vystymui, jo plėtimui ir panašiai.Paskolą verslui reikėtų imti tik tada, kai turima verslo idėja yra perspektyvi ir jau yra parengtas verslo planas. Jau turint verslą galima skolintis, jei verslas neša pelną ir norite jį plėsti. Nereikėtų imti paskolas tada, kai tiesiog verslas nesiseka ir neneša pelno, todėl norite kažką keisti ar sumą skirti tiesiog pragyvenimui. Toks sprendimas labai neracionalus ir neturėtų būti įgyvendinamas. Imant paskolą yra labai svarbu rasti patikimą įmonę ar asmenį, kuris teiktų paskolą. Svarbu, jog būtų pateiktos kuo geresnės sąlygos ir mažos palūkanos, tačiau taip pat yra labai svarbu, jog įmonė būtų patikima. Atsiliepimus rasti gali būti labai lengva, tiesiog į paiešką reikėtų įvesti paskola verslui atsiliepimai. Atsiliepimus galite rasti įvairiuose forumuose, taip pat ir internetinėse svetainėse įmonių, kurios teikia paskolas verslui. Labai svarbu, jog prieš kreipiantis būtų rasta kuo daugiau informacijos apie įmonę ir kuo daugiau atsiliepimų. Svarbu ne tik skaityti atsiliepimus, bet ir pačią sutartį. Jei sutartyje yra nurodyta, jog įmonė gali bet kuriuo metu keisti palūkanų dydį ir yra nemažai neigiamų atsiliepimų, tuomet kreiptis nereikėtų. Labai svarbu, jog būtų galimas lankstus atsiskaitymas. Tokiu būdu Jūs galėsite bet kada grąžinti visą sumą ir nemokėti palūkanų. Imant paskolą yra labai svarbu, jog sutelktumėte dėmesį ne tik į siūlomas palūkanas, bet ir į sąlygas bei atsiliepimus.

Kokiais atsiliepimais nereikėtų pasikliauti?

Atsiliepimai yra itin svarbūs daugeliui žmonių, kurie ruošiasi pirkti tam tikrą daiktą ar kreiptis dėl tam tikrų paslaugų. Žmonės dažniausiai tokiu atveju būna sąžiningi, todėl padeda kitiems, jei yra nukentėję. Visgi, pasitaiko ir tokių žmonių, kurie parduoda atsiliepimus, juos gali rašyti ir įmonės darbuotojai.Svarbu, jog nepasitikėtumėte atsiliepimais, kurie yra įmonių sukurtose reklamose.Tokiais atvejais tai gali būti tiesiog samdomi aktoriai ar žmonės, kuriems yra sumokėta. Neretai pasitaiko, jog tokie asmenys net nesinaudoja paslaugomis. Žinoma, nereikėtų nesikreipti vien dėl tokios reklamos, gali būti, jog tai iš tiesų yra įmonės klientai. Jei atsiliepimai yra internetinėje svetainėje, tuomet reikėtų labai atidžiai juos skaityti ir nebūti patikliu. Gali būti, jog komentarai yra parašyti įmonės darbuotojų. Atsiliepimų geriausia ieškoti forumuose. Jei priklausote kokiam nors forumui ir jo nariai Jums yra bent šiek tiek pažįstami, tuomet ieškokite temos apie paskolas arba sukurkite naują. Forumuose esantys asmenys Jums pateiks savo patirtį ir galėsite lengviau nuspręsti kur kreiptis nereikėtų.Yra itin svarbu, jog ieškotumėte atsiliepimų ir atsižvelgtumėte į juos, tačiau nemažiau svarbu, jog nebūtumėte patiklus.

Paskola verslui gali būti itin naudinga. Ne tik jo pradžiai, tačiau ir tam, jog jį galėtumėte plėsti.Verslui skolinasi didžioji dalis verslininkų. Net ir tie, kurie gauna itin dideles pajamas yra linkę skolintis tam, jog investuotų ir verslas neštų dar didesnį pelną.Imant paskolą didžiajai daliai žmonių yra svarbiausia palūkanos. Paskola verslui gali būti itin nebrangi, jei klientas neteiks jokios rizikos. Klientai, kurie atitinka visus reikalavimus ir yra lojalūs, dažniausiai gauna geriausias sąlygas ir mažiausias palūkanas. Neretai itin mažos palūkanos yra suteikiamos ir tiems, kurie ima paskolą su užstatu. Norint gauti paskolą su mažomis palūkanomis, reikia atitikti kuo daugiau reikalavimų. Tiems, kurie atitinka tik dalį reikalavimų, gali tekti mokėti didesnes palūkanas arba paskola gali būti neteikiama. Pradedant verslą paskolą gali būti kiek sunkiau nei jau turint verslą. Paskolos verslui sąlygos yra kiek kitokios nei įprastiems kreditams ar paskoloms. Taip yra todėl, nes verslą kuriantys žmonės dažniausiai nesuteikia tiek garantijų, kiek dirbantys žmonės, kurie gauna pastovias pajamas. Imant paskolą verslui gali tekti užstatyti savo lėšas sąskaitose, turimą kilnojamąjį ar nekilnojamąjį turtą, ieškoti žmonių, kurie laiduotų už Jus.Turint verslą ir pastovias dideles pajamas gali būti ne tik mažiau reikalavimų, bet ir pateiktos geresnės sąlygos.Taip yra todėl, nes įmonės bei bankai siūlo palūkanas pagal tai, kokią riziką Jūs keliate. Kuo mažiau įmonė rizikuoja suteikdama Jums paskolą, tuo mažesnes palūkanas Jums pasiūlys.

Ką daryti, jeigu palūkanos netenkina?

Turint paskolą neretai pasitaiko, jog palūkanos asmens netenkina, tačiau jis neturi kito pasirinkimo kaip tik mokėti įmokas. Tokiais atvejais yra kelios išeitys. Visų pirma, Jūs galite bandyti sutaupyti reikiamą sumą ir padengti visą paskolą. Tokiu būdu Jums neteks padengti palūkanų, tik sumą, kurią skolinotės. Toks variantas yra puiki išeitis, tačiau jeigu ėmėte didelę paskolą, tuomet gali būti, jog tai yra sunkiai įgyvendinama.Galite bandyti imti paskolą kitame banke ir tuomet padengti turimą paskolą. Visgi, toks variantas itin painus ir reikalauja daug skaičiavimo, jog nusuklystumėte ir netektų mokėti dar daugiau.Tie, kurie nėra patenkinti įmokų dydžiu, renkasi refinansavimą. Refinansavimas gali būti itin geras sprendimas tokiu atveju. Visgi, reikėtų itin atsargiai rinktis tokį variantą. Labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į siūlomų palūkanų dydį, bet ir į sąlygas. Atkreipkite dėmesį į tai ar sutartyje nurodyta, jog palūkanos gali didėti, ar reikia užstato. Visa tai yra itin svarbu. Jei netenkina palūkanų dydis, tuomet būtinai reikia kreiptis ten, kur pasiūlytų Jums geriausias sąlygas ir patenkintų Jūsų lūkesčius. Žinoma, gali būti, jog mokamos palūkanos nėra tokios didelės ir geresnio pasiūlymo nesulauksite.

Pradėti verslą nori nemažai žmonių, tačiau neretai pasitaiko, jog žmogus atsisako verslo idėjos, nes negali gauti tam lėšų. Norint gauti paskolą verslui Jums teks atitikti kelis reikalavimus. Žinoma, visų pirmaJūs turite būti pilnametis, neturėti skolų arba bent jau jos turėtų nesudaryti didelės Jūsų gaunamų pajamų dalies,taip svarbu ir tai, jog turėtumėte gerą kredito istoriją. Šie reikalavimai lemia ne tik tai ar Jums bus suteikta paskola, bet ir palūkanų dydį. Svarbu yra ir Jūsų dabartinės pajamos. Tie, kurie turi verslą ir nori jį plėsti, šį punktą atitinka. Visgi, norintys pradėti verslą neretai susiduria su tuo kaip su problema. Pasitaiko, jog verslą nori pradėti asmenys, kurie neturi darbo jau kurį laiką, tokiu atveju paskola gali būti nesuteikta. Deja, bet paskola gali būti nesuteikta ir tiems, kurie neturi jokio užstato. Dažniausiai įmonės bei bankai nėra linkę rizikuoti, todėl norint pasiimti paskolą verslui tenka užstatyti kilnojamąjį arba nekilnojamąjį turtą. Sąlygų gali būti ir daugiau. Sąlygos ir reikalavimai priklauso nuo įmonių bei bankų. Jei neatitinkate reikalavimų įmonėje ar banke, todėl Jums nesuteikė paskolos arba suteikė itin didelėmis palūkanomis, tuomet tiesiog turėtumėte kreiptis kitur. Verslams yra teikiamos ir greitos paskolos. Tokios paskolos gali būti labai naudingos, nes neretai nėra reikalaujamas užstatas, taip pat ir procesas užtrunka itin trumpai. Visgi, reikėtų atsižvelgti į tai, jog imant paskolą su užstatu ir atitinkant visus reikalavimus pasiūlytos gali būti gerokai mažesnės palūkanos,todėl tie, kurie yra tikri, jog galės mokėti įmokas laiku ir turi kilnojamo arba nekilnojamo turto, neturėtų rinktis greitų paskolą.

Kada nereikėtų imti paskolos verslui?

Paskolos verslui yra imamos gana dažnai, tačiau kartais reikėtų ir susilaikyti. Geriausia paskolą imti tuomet, kai verslas jau yra sukurtas ir neša pelną. Tokiu atveju galima pasiskolinti ir investuoti į jį, jog jis Jums neštų dar didesnį pelną. Visgi, neretai nori skolintis ir tie, kuriems verslas pelno neneša arba jo dar net nepradėjo. Jei turite verslą ir jis neneša didelio pelno, todėl norite įgyvendinti tam tikrus pakeitimus, turėtumėte labai gerai pagalvoti prieš imdami paskolą. Atsižvelkite į tai, jog gali būti, kad net padaryti pakeitimai nepadės Jūsų verslui ir nesulauksite didesnių pajamų, tokiu atveju greičiausiai įmokų nebegalėsite mokėti ir teks susidurti su sunkumais.Prieš imant paskolą reikėtų dar kartą pagalvoti ir tiems, kurie nori pradėti verslą.Imti paskolą verslo pradžiai yra itin rizikinga, nes gali būti, jog verslas nepasiseks ir tokiu atveju prarasite užstatytą turtą. Nereikėtų paskolos verslui imti ir tokiu atveju, jei turite skolų, kurios užima itin didelę dalį Jūsų pajamų. Prieš imant paskolą yra itin svarbu atsižvelgti ar turėsite galimybę ją grąžinti ir tik tuomet reikėtų pildyti paraišką dėl paskolos.

Verslininkams neretai tenka imti paskolą tam, jog plėstų savo verslą. Verslininkai dažniausiai nevengia imti paskolos, nes yra užtikrinti, jog nesunkiai mokės įmokas. Įmonės, teikiančios paskolas, taip pat itin palankiai žiūri į verslo paskolas, nes dažnai jos nekelia rizikos. Visgi, paskolas verslui nori imti ne tik patyrę verslininkai, bet ir naujokai. Neretai pasitaiko, jog norint pradėti verslą reikia ne tik idėjos ir verslo plano, bet ir santaupų arba investuotojo.

Taupyti yra geriausias sprendimas, nes tokiu būdu Jums nereikės mokėti palūkanų.Visgi, dažniausiai pradėti verslą būna spontaniškas sprendimas, todėl laiko nėra pakankamai, jog būtų sutaupyta suma, kurios užtektų verslo pradžiai.Tokiu atveju žmonės gali bandyti ieškoti partnerio. Neretai pasitaiko, jog verslą pradeda ne vienas žmogus, o keli ar net daugiau. Pradėti verslą su partneriu gali būti itin gera idėja ne tik dėl įnašo verslui, bet ir dėl to, nes kartu gali būti lengviau įgyvendinti verslo planus. Visgi, reikėtų atsižvelgti ir į tai, jog pelną dalintis taip pat reikės per puse. Būtent tai daugelį atbaido nuo minties pradėti verslą ne vienam.

Galima tiesiog ieškoti žmogaus, kuris investuotų į Jūsų verslą. Neretai pasitaiko, jog žmonės turi atliekamų pinigų, todėl nori juos investuoti. Toks pasirinkimas yra itin geras. Tačiau investuotoją rasti nėra lengva, todėl dažnai toks variantas tik atima laiką ir neatneša jokių rezultatų.Paskola verslo įkūrimui atrodo geriausias sprendimas.Visgi, ne visos įmonės suteikia geriausias sąlygas. Didžioji dalis bankų bei įmonių, kurios teikia kreditus, kelia nemažus reikalavimus, todėl gauti paskolą verslo pradžiai gali būti kiek sunku. Norint imti paskolą gali tekti nurodyti savo pastovias pajamas, turėti gerą kredito istoriją, neturėti skolų arba jos turėtų sudaryti itin mažą Jūsų gaunamų pajamų dalį ir taip toliau. Yra nemažai smulkių reikalavimų, tačiau dažniausiai pradedantieji verslininkai susiduria su pagrindiniu sunkumu - užstatu.

Didžioji dalis įmonių, teikiančių paskolas verslams, reikalauja, jog būtų užstatytas kilnojamas arba nekilnojamas turtas, gali būti reikalaujama užstatyti ir lėšas sąskaitose. Toks reikalavimas gali nekelti sunkumų tiems, kurie turi verslą ir yra įsitikinę, jog sugebės mokėti įmokas. Visgi, pradedant verslą tokia sąlyga yra itin rizikinga, nes gali būti, jog neteksite užstato, tačiau yra ir tokių, kuriems ši sąlyga nėra galima. Vis dažniau pasitaiko, jog verslą nori pradėti jauni žmonės. Natūralu, jog jie nėra sukaupę jokio turto, todėl gali būti, kad jų paraiškos dėl paskolos verslui bus atmestos. Visgi, net jei taip ir nutiktų, nereikėtų nuleisti galvos.Galima bandyti kreiptis dėl greitos paskolos verslui, nes tokios paskolos dažniausiai nekelia itin didelių reikalavimų,taip pat, galima ieškoti paramos Europos Sąjungos fonduose. Neturint užstato gali būti sunkiau gauti verslo paskolą mažomis palūkanomis, todėl labai svarbu, jog skirtumėte tam pakankamai laiko, kad gautumėte geriausias sąlygas ir palūkanas.

Paskolas verslui ima itin didelė dalis verslininkų. Paskolos gali siekti kelis tūkstančių eurų, kelis šimtus tūkstančių eurų ar net kelis milijonus tūkstančių eurų ir netgi daugiau. Tai priklauso nuo verslo veiklos. Skolintis itin dažnai tenka jau turint verslą.Visgi, vis dažniau skolinasi ir tie, kurie turi verslo idėją, tačiau neturi santaupų, jog ją įgyvendintų. Įgyvendinimui galima pasirinkti ir partnerį ar investuotoją, tačiau daugeliui toks variantas netinka.

Partnerio paieška dažnai būna atmesta, nes su partneriu reikės dalintis pelną. Daugelis nenori partnerio ir todėl, nes kurti verslą dviese gali būti itin sunku. Žinoma, darbus pasidalinti dviese yra lengviau. Visgi, gali kilti nemažai nesutarimų dėl tam tikrų detalių. Turint aiškų verslo planą, galima ieškoti investuotojo. Investuotojas yra itin geras sprendimas, deja, bet jį nėra lengva rasti.Neretai ieškant investuotojo yra tik sugaištas laikas. Geriausias sprendimas verslui yra paskola. Paskola jaunam verslui gali būti itin geras sprendimas ir todėl, nes pasiūlos yra daug

Paskolą jaunam verslui siūlo bankai, kredito unijos, rizikos kapitalo fondai, verslo paskolų bendrovės ir taip toliau. Sąrašas nėra trumpas, todėl rinktis paskolą yra tikrai verta. Jei verslas yra įkurtas ir neša pelną, tačiau jis yra neseniai pradėtas, tuomet paskolos gauti neturėtų būti sunku. Reikės pateikti pajamų deklaraciją bei įkeisti turtą ir paskola Jums bus pasiūlyta geriausiomis sąlygomis bei itin mažomis palūkanomis. Visgi, neretai pasitaiko, jog paskolą nori gauti ir tie, kurie verslo dar nepradėjo.

Tokiu atveju yra itin svarbu, jog turėtumėte pastovias pajamas. Imant paskolą yra labai svarbu, jog turėtumėte gerą kredito istoriją ir neturėtumėte skolų, kurios sudaro didelę dalį Jūsų gaunamų pajamų. Jau turint paskolą ar kreditą, jei yra galimybė, tuomet reikėtų palaukti, kol jį grąžinsite ir tik tuomet pildyti paraišką dėl dar vienos paskolos. Imant paskolą verslui dažniausiai yra reikalaujamas užstatas. Taip yra todėl, nes Jūs turite užtikrinti, jog galėsite grąžinti paskolą.Jei Jūsų verslas nepasiseks ir įmokų mokėti negalėsite, tuomet grąžinsite paskolą su užstatu, kurį užstatėte.Tai gali būti žemės, pastatai, nekilnojamas arba kilnojamas turtas, lėšos sąskaitose. Jei jokio turto neturite, tuomet gali būti sunku gauti paskolą.

Greitos paskolos verslui neretai siūlo ne tik itin greitą paskolos suteikimą, bet ir nereikalauja jokio užstato. Visgi, toks pasirinkimas ne visada gali būti geriausias. Gali pasitaikyti, jog Jums pasiūlys itin dideles palūkanas dėl to, nes kelsite riziką. Dažnai verslams yra taikomos įvairios lengvatos, todėl norint gauti paskolą verslui geriausia kreiptis į daugiau nei kelis bankus ar bendroves, jog gautumėte geriausias sąlygas. Paskola jaunam verslui gali būti itin geras sprendimas, tačiau labai svarbu atsižvelgti ne tik į tai ar paskola bus suteikta, bet ir į tai ar galėsite ją grąžinti.

a