Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Tinklaraštis -

Kam reikalinga verslo paskola?

Pagrindinis tokios paskolos tikslas - tai jūsų verslo plėtra. Gavus papildomą finansavimą didinate savo pajėgumą konkurencinėje kovoje. Protingai investavus paskolos pinigus greičiau pasieksite užsibrėžtus tikslus, padidinsite įmonės apyvartą ir pelną. Verslo paskola tai vienas iš geriausių būdų operatyviai judėti pirmyn. Nemaža dalis verslininkų neįvertina, kaip svarbu būti lyderio pozicijose. Juk kas pirmiau užima rinkos dalį, tas daugiau uždirba ir gali stabiliai auginti verslą. Įvairios verslo paskolos duoda papildomų jėgų, kurias galite nukreipti tikslingam darbui. Aišku, kad nemaža dalis pradedančiųjų verslininkų galvoja, kad gauti verslo paskolą yra labai sudėtinga. Ecocredit.lt supranta kiekvieno kliento problemas ir turėdama ilgametę patirtį gali pasiūlyti optimalius sprendimo būdus. Norint gauti tokią verslo paskolą reikia užpildyti reikiamus dokumentus, sulaukti specialistų įvertinimo ir gauti teigiamą atsakymą. Jeigu turite papildomų klausimų, tuomet taupykite savo laiką ir susisiekite su specialistais jau dabar.

Kokios verslo paskolos sąlygos?

Kiekviena kompanija, kuri išduoda verslo paskolas turi savo taisykles, tačiau rinkoje jau seniai nusistovėję bendri kriterijai. Kiekvienas klientas yra kruopščiai vertinamas. Verslo paskolos nėra dalinamos bet kam ir bet kaip. Jūs kaip verslo pasaulio atstovas puikiai žinote, kad pinigai gali ir padėti ir pakenkti. Taigi, mūsų tikslas ne tik išduoti verslo paskolas, bet ir padėti jūsų verslui augti. Tinkamai panaudojus verslo paskolos pinigus galėsite vykdyti verslo plėtrą. Kartais reikia tiek nedaug, kad gautumėte daugiau naujų klientų, galėtumėte įsigyti naujus įrenginius ar užbaigti svarbius projektus. Kaip niekas kitas verslininkas žino, jog finansinė pagalba kai kuriais atvejais yra vienintelis sprendimo būdas. Ecocredi.lt dirba tiek su privačiais klientais, tiek su verslo klientais. Paskolų, kreditų išdavimas yra mūsų kasdienis darbas, todėl nuolat tobuliname profesines žinias, kad galėtume pasiūlyti tinkamus finansavimo metodus.

Paskola verslui ir jos nauda

Būkime sąžiningi ir supraskime, kad nauda priklauso nuo jūsų. Tik paskolos gavėjas gali įtakoti pinigų panaudojimą ir kontroliuoti, kad įmonė gautų kuo daugiau naudos. Paskola verslui suteikiama tam, kad galutiniame rezultate uždirbtumėte daugiau. Numatyti, ar gauta verslo paskola bus tinkamai naudojama negalime, tačiau rekomenduojame įvertinti finansines galimybes. Paskola verslui turi būti gaunama tuomet, kada iš tiesų žinote, kad galite tinkamai naudoti finansines lėšas. Verslininkams siūlome geras verslo paskolos gavimo sąlygas, todėl naujų klientų kiekis nuolat auga. Operatyviai reaguojame į situaciją rinkoje, todėl kiekvienas norintis gauti tokio tipo paskolą gali lengvai užpildyti paraiškos formą. Paskola verslui - tai vienas geriausių instrumentų siekiant greičiau įgyvendinti projektus.

Svarbu

Ecocredit.lt komanda privalo įvertinti skolininko mokumą - mėnesines pajamas, ar asmuo, norintis gauti kreditą neturi jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams, unijoms, kitoms kreditų teikimo bendrovėms. Siūlome kritiškai įvertinti savo finansines galimybes, taip pat ir ar per nustatytą kredito grąžinimo laikotarpį išgalėsite sumokėti visą pasiskolintą sumą. Atkreipiame dėmesį, kad atsakingojo skolinimo principai draudžia suteikti kreditą asmenims su per dideliais finansiniais įsipareigojimais ar esant mokėjimų sutrikimams. Jūs galite susipažinti su savo kredito istorija kreipdamasis tiesiogiai į kreditų biurą UAB „Creditinfo Lietuva“, esančia A. Goštauto g. 40A, LT Vilniuje, www.manocreditinfo.lt arba pasinaudodami Finpass mobilia programėle (ją galite atsisiųsti App store arba Google play). Besiskolinantis asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, vyresnis nei 18 metų. Jeigu domina verslo paskola, tačiau neturite interneto prieigos, paraišką galite užpildyti ir atvykę į Ecocredit.lt būstinę Vilniuje, adresu J.Basanavičiaus g. 25A-21. Kylant klausimams kreipkitės telefonu +370 656 94000 ar el.paštu info@ecocredit.lt .

Kaip perkamos žieminės padangos? 5 Patarimai

Prasidedant žiemos sezonui keičiamos vasarinės padangos į žieminės. Visi vairuotojai turi pasikeisti automobilio padangas, todėl reikia žinoti, kaip išsirinkti tinkamiausias padangas. Rinkoje galima rasti daug specializuotų parduotuvių, daug padangų gamintojų ir dar daugiau modelių. Kaip nepasiklysti tokioje gausoje ir išsirinkti tai, kas idealiausiai tinka jūsų turimam automobiliui, bei biudžetui. Specialistai rekomenduoja įvertinti tai, kad žiemos sezono metu vairavimo sąlygos yra gerokai sudėtingesnės, todėl geros žieminės padangos yra protinga investicija. Suprantama, kad ne visuomet biudžetas leidžia pirkti norimo gamintojo produkciją, todėl šioje situacijoje reikėtų naudotis finansinėmis paslaugomis. Greitieji kreditai internetu išduodami vos per 15 minučių. Operatyviai gaunate pinigus ir galite nusipirkti norimas padangas. Svarbu paminėti, kad geros žieminės padangos reikalingos tam, kad galėtumėte saugiai jaustis kelyje. Ledas, sniegas – tai pagrindiniai faktoriai lemiantys auto avarijas. Aptarkime 5 pagrindinius aspektus į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant žiemines padangas:

Kokybė

Žieminės padangos turi būti kokybiškos. Jeigu peržiūrėsite parduodamą produkciją, tai pamatysite, kad vienų gamintojų padangos kainuoja 40 Eur už vnt., kitų 150 Eur. Suprantama, kad kyla klausimas kodėl egzistuoja tokie kainų skirtumai? Pagrindinis faktorius lemiantis kainų skirtumą, tai gamintojų investicijos į padangų gamybą. Visiems gerai žinomi prekių ženklai jau daug metų investuoja į padangų gamybą. Tokios kompanijos, kaip „Michelin“ turi milijonus eurų kainuojančias bandymų laboratorijas, kuriose kuriamos naujos padangos. Aukščiausios kokybės padangos kuriamos ne vienerius metus. Testuojamos skirtingomis oro sąlygomis, skirtingais automobiliais. Net ir smulkūs pakeitimai padangų protektoriuje gali duoti ženklius pokyčius vairuojant automobilį. Taigi, kokybė turėtų būti jūsų prioritetas.

Kaina

Kadangi egzistuoja didžiulis žieminių padangų asortimentas, todėl yra didelis kainų diapazonas. Vieni perka pigias padangas, kiti vidutines ir tik maža dalis vairuotojų ieško naujausių padangų modelių ir investuoja į savo saugumą kelyje. Kaip elgtis vairuotojui perkant padangas? Specialistai rekomenduoja įvertinti kaip dažnai važiuojate automobiliu?, kur dažniau važiuojate: mieste ar užmiestyje?, koks jūsų vairavimo stilius?, koks automobilio modelis?. Tai tik dalis klausimų į kuriuos reikėtų atsakyti, norint pasirinkti tinkamiausias žiemines padangas. Ne visuomet reikia pirkti brangiausias padangas, kaip ir ne visada protingas sprendimas pirkti pigiausias. Lengviau bus apsispręsti, jeigu orientuositės į tai, kaip dažnai naudojamas automobilis. Kuo dažniau važiuojate, tuo geresnių padangų jums reikia.

Gamintojas

„Bridgestone“, „Dunlop“, „Goodyear“, „Michelin“, „Continental“ - tai ko gero visiems vairuotojams pažįstami prekių ženklai. Kiekvienas padangų ekspertas rekomenduos rinktis šių gamintojų produkciją. Tai kompanijos, kurios profesionaliai gamina padangas. Nereikia galvoti, kad šių gamintojų produkcija yra pati brangiausia. Parduodamos produkcijos asortimente galima rasti padangų modelių, kurių kaina yra vidutiniška. Juk viskas priklauso nuo padangų išmatavimų. Norėdami pasirūpinti automobiliu, pirkite tai, ką perka milijonai vartotojų visame pasaulyje.

Išmatavimai

Nuo padangų išmatavimų priklauso padangų kaina. Populiariausių išmatavimų padangų kainos yra vidutiniškos. Jeigu vairuojate visureigį ar limuzino klasės automobilį, tuomet bus reikalingos didesnių išmatavimų padangos. Tai įtakos padangų kainą. Tačiau kaip jau minėjome, visuomet jūsų paslaugoms yra vartojimo kreditas. Įvairių akcijų metu, pirma paskola suteikiama nemokamai. Norėdami sužinoti, kokio dydžio paskolą galite gauti susiekite su specialistais.„Kontaktai“.

Technologijos

Padangų gamintojai kiekvienais metais pristato naujus padangų modelius, todėl vairavimas net ir sudėtingomis oro sąlygomis yra lengvesnis. Dar prieš gerus penkiolika metų rinkoje nebuvo tokio gausaus produkcijos asortimento. Šiandien, net ir mažas pajamas gaunantis pilietis, gali nusipirkti naujas žiemines padangas. Technologijos vystosi itin greitai, tad ateityje laukia padangos, kurios nėra užpildomos oro ar azotu. Jau šiandien kai kurie padangų gamintojai pristato ateities padangų prototipus. Kodėl technologinis aspektas yra svarbus ieškant žieminių padangų? Kompanijos, kurios investuoja į naujų padangų gamybos procesą kur kas geriau žino, kokios padangos reikalingos važiuojant plikledžiu ar apsnigtu keliu. Ekspertai pataria prieš perkant padangas pasidomėti, kiek metų veikia padangų gamintojas, kokias padangas gamina, kur gamina. Tokia informacija padės geriau suprasti ar jūsų pasirinktas žieminių padangų modelis geriausias variantas. Pirkdami žinomų gamintojų produkcija jūs prisidedate prie naujų padangų kūrimo proceso.

a