Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Ko reikia norint gauti paskolą verslui? UŽPILDYTI PARAIŠKĄ

Ko reikia norint gauti paskolą verslui?

Gauti paskolą verslui gali būti nesunku, jei Jūsų verslas neša pelną, tačiau kai kuriais atvejais tai gali būti itin sunku. Sunku yra tuomet, kai verslas neša mažą pelną arba neneša iš viso. Gali būti sunku ir tuomet, kai verslas dar nėra sukurtas ir neneša kol kas pelno.

Norint gauti paskolą verslui Jums reikės atlikti kelis dalykus. Visų pirma, turėsite nuspręsti kur kreiptis ir užpildyti paraišką dėl paskolos.Bankai, kredito unijos, verslo paskolų bendrovės, rizikos kapitalo fondai - tai yra keli iš daugelio pasirinkimų.Asmenys, turintys ar norintys pradėti verslą, turi itin platų pasirinkimą, todėl yra labai svarbu, jog atsižvelgtumėte kur gausite geriausias sąlygas. Užpildžius paraišką, Jums reikės duoti sutikimą, jog galėtų prieiti prie Jūsų duomenų.

Tuomet reikės pateikti gaunamas pajamas liudijantį dokumentą, įkeičiamo turto vertinimo ataskaitą, kuri būtų ne senesnė nei 3 mėnesiai, pateikti metinę praėjusių metų pajamų deklaraciją, ketvirtines finansines ir pajamų. Greičiausiai visų šių dokumentų Jūsų pareikalaus visur, kur kreipsitės dėl verslo paskolos. Žinoma, prieš tai Jūs privalote nuspręsti sumos dydį, kurios prašysite, per kiek laiko norėtumėte ją grąžinti. Labai svarbu, jog sumą rinktumėtės ne kuo didesnę, jog tikrai užtektų, o paskaičiuotumėte kiek konkrečiai Jums reikės.

Itin svarbu, jog dar prieš užpildant paraišką būtų sudarytas aiškus planus. Nuspręskite kaip paskirstysite gautus pinigus, būkite tikri, jog užteks prašomos sumos ir neteks skolintis vėl, nes tai gali būti kiek sunkiau padaryti. Išsirinkite laikotarpį, kuris Jums labiausiai tiktų, žinoma, tai dar gali būti keista ir gavus pasiūlymą iš banko.Atsižvelkite į tai, jog visi skaičiavimai vyksta pagal preliminarias palūkanas, todėl greičiausiai įmokos bus kiek didesnės.

Gali būti, jog gavus pasiūlymą norėsite prailginti laikotarpį tam, jog įmokos būtų kiek mažesnės. Būtų itin geras spendimas siųsti paraišką daugiau nei vienam bankui ar įmonei. Toks sprendimas būtų itin geras, nes būsite tikri, jog gausite geriausias sąlygas. Atsižvelkite į tai, jog gali būti, kad paskola nebus Jums suteikta. Taip gali nutikti tada, jei Jūsų verslas neneša pelno arba neša itin mažą. Tokiu atveju gali tekti ieškoti kitų sprendimų. Yra įmonių, kurios teikia greitas paskolas verslui. Tokios įmonės jas teikia internetu. Toks pasirinkimas gali būti itin geras tiems, kurie neturi užstato arba neatitinka visus reikalavimus. Visgi, toks sprendimas gali būti ne toks geras, nes pasiūlytos palūkanos gali būti kiek didesnės. Labai svarbu, jog prieš imant paskolą apsvarstytumėte visus galimus variantus ir tik tuomet kreiptumėtės.Norint gauti paskolą labai svarbu ne tik atitikti visus reikalavimus, tačiau ir turėti aiškų planą kaip panaudoti gautą sumą verslo įkūrimui arba vystymui.