Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Tinklaraštis -

Dažnai mums reikia pinigų. Jų reikia labai įvairiems poreikiams tenkinti. Vieni žmonės nori nusipirkti naują telefoną, kiti drabužių, trečiam tiesiog reikia kažkiek pinigų projekto užbaigimui. Suprantama, kad pati pigiausia paskola internetu yra aktuali daugeliui. Taigi, kaip ją realiai gauti? Aišku, reikės kreiptis į paskolas teikiančias kompanijas. Rinkoje jų yra tikrai daug. Šiuo atveju jums tik reikės mokėti išsirinkti geriausią variantą. Iš pirmo žvilgsnio tai labai paprasta užduotis, tačiau realybėje viskas kiek sudėtingiau. Pirmiausia, dažnas vartotojas susiduria su problema, kad kada tikrai reikia skubiai pinigų, jų neina greitai gauti. Reikia ilgai laukti, pildyti dokumentus, vėl laukti ir atrodo, kad šis procesas begalinis. O juk kreipiesi ne į vieną kompaniją. Specialistai pirmiausia prieš pradedant ieškoti įmonės, kur duodami greitieji kreditai paskaičiuoti tiksliai, kiek jums reikia pinigų. Kada žinosite tikslią sumą, bus lengviau bendrauti su įmonių atstovais. Kitas svarbus aspektas, tai kam jums reikalingi pinigai? Vadovaujamės atsakingu požiūriu į verslą ir todėl visiems rekomenduojame esant galimybei išvengti šio proceso. Jeigu galite išsiversti be vartojimo kredito, tuomet taip ir padarykite. Juk, kad ir pati pigiausia paskola internetu ji vis tiek jums kainuos. Viską reikia atsakingai skaičiuoti ir tuomet nuspręsti kaip elgtis.

Kada pigiausia paskola yra naudinga?

Tokios paskolos bus vertingos arba kitaip sakant duos naudą kada ją tikslingai panaudosite. Juk greitas kreditas ar greitos paskolos nėra blogai. Pagrindas, kur naudosite gautus pinigus. Sutiksite, kad nėra itin protinga imti pinigus už nemažus procentus ir juos išleisti pramogoms vandens parke ar tiesiog nueiti skaniai pavalgyti. Aišku, viskas priklauso nuo situacijos. Kartais tiesiog iki algos liko savaitė, o yra gimtadienis ir norisi švęsti. Tokiu atveju turite įvertinti ir pasakyti sau, kad tiesiog norite išleisti pinigus, tačiau juos tikrai galėsite laiku grąžinti. Bėda yra tuomet, kada objektyviai neįvertiname savo galimybių ir elgiamės neprotingai.

Eksperto žodis Pati pigiausia paskola internetu yra išduodama labai greitai. Bendrai kalbant, tokios paskolos, vartojimo kreditas yra išduodamas operatyviai. Kompanijos naudojasi technologijomis ir optimizuoja aptarnavimo procesą, kad klientas 24 valandas per parą galėtų užpildyti paraiška ir jau darbo metu gauti teigiamą atsakymą. Nereikia pamiršti to, kad visuomet yra kompanijų, kurios dirba greitai ir kurios dirba lėtai. Klientas sprendžia su kuria įmone dirbti. Rinkdamiesi operatyviai dirbančius specialistus skatinate jų verslą ir automatiškai gerinate paslaugas, kurias vėliau patys perkate. Nesvarbu apie kokį verslą kalbėtume, juk vartotojas stovi pirmoje vietoje. Rinka taip jau suformuota, kad ir paskolų ar greitųjų kreditų sferoje yra profesionalų, yra specialistų ir vidutiniškai dirbančių įmonių. Belieka palinkėti rinktis tuos, kurie rūpinasi savo klientais ir vertina juos.

Kaip jau pats pavadinimas išduoda, šio tipo paskolos yra suteikiamos ilgam laikui, būtent tai yra pagrindinis jų išskirtinumas ir privalumas lyginant su kitokiomis skolinimosi formomis. Tačiau tokios paskolos gali turėti ir daugiau privalumų, pirmiausia, tokiu būdu galima pasiskolinti didesnę pinigų sumą, jeigu lyginsime su tuo, ką siūlo įprastų, dažniausiai, greitųjų kreditų kompanijos. Aišku, didelę pinigų sumą gali suteikti ir bankas, tačiau ten ši procedūrą užtrunka keletą dienų, kai kitose kompanijose ilgalaikę paskolą galima gauti ir per valandą laiko. Taip pat tokios paskolos pasižymi palyginti nedidelėmis palūkanomis, kas tikrai aktualu jas imantiems žmonėms, be to, ir jų sutarties sąlygos, dažniausiai, būna pakankamai liberalios ir suteikiančios galimybę jas koreguoti priklausomai nuo jūsų asmeninių poreikių bei aplinkybių.

Pinigų skolinimosi ypatumai Lietuvoje

Mūsų šalis laikoma gana konservatoriška, jeigu kalbėsime apie žmonių įpročius bei požiūrį, tad ne išimtis yra ir skolinimosi ypatumai. Nors šioje vietoje pastebima ir gana ryškių pasikeitimų, pavyzdžiui, jeigu dar visai neseniai žmonės nebuvo linkę skolintis ir tai darydavo tik esant neišvengiamam reikalui bei mieliau taupydavo būsimam pirkiniui, negu imdavo paskolą ar kreditą. Tai paskutiniu metu vis daugiau lietuvių ima paskolas ir dėl to nė kiek nesijaudina, aišku, prie to galėjo prisidėti ir pasaulinės tendencijos bei pagreitėjęs gyvenimo būdas. Refinansavimas vis dar išlieka tokia paslauga, kuri yra itin naudinga. Juk šiais laikais prieš įsigyjant naują automobilį nelabai išeitų kelis metus gyventi visiškai be jo, tad šioje vietoje praverčia paskolos arba kreditai. Jeigu kalbame apie brangesnius pirkinius, viena iš populiariausių skolinimosi formų yra ilgalaikės paskolos internetu, kadangi būtent jos gali suteikti didesnę pinigų sumą, kurią reikės atiduoti per ilgesnį laiką, tad ir finansinė našta bus mažesnė.

Ilgalaikės paskolos ir jų niuansai Nors šios paskolos kažkokių specifinių savybių ar niuansų neturi, tačiau galima išskirti tai, kad joms gauti reikia turėti pakankamai gerą kredito istoriją bei stabilias pajamas, kadangi skolinama nemaža suma, todėl ir skolintojai turi būti tikri, kad pajėgsite ją atiduoti. Kreditas ir paskolos gali būti gaunamos itin greitai. O kadangi paskola suteikiama ilgesniam laikui, tai leidžiama ir kažkiek koreguoti jos sąlygas jau grąžinimo eigoje arba gauti papildomų pinigų bei dar prailginti grąžinimo terminą, nors visi šie niuansai labai priklauso nuo bendrovės, iš kurios imate tokią paskolą. Be to, galima kažkiek sutaupyti bei gauti mažesnes palūkanas, jeigu, pavyzdžiui, paskolą imate pirmą kartą.

Ilgalaikis kreditas, dažniausiai pasižymi, gerokai didesne pasiskolinamų pinigų suma bei ilgesniu jų grąžinimo terminu. Todėl ir atsakomybė, kuria tenka prisiimti skolinantis šiuos pinigus yra didesnė. Tad natūralu, kad ir kompanija, kuri teikia tokią paslaugą turėtų būti patikima, kad vėliau neiškiltų kažkokių netikėtų problemų, kas jums sukeltų papildomų finansinių problemų. Kad to išvengti ir būti tikriems dėl savo pasirinkimo pateiksime keletą būtų, kaip galima patikrinti kompanijos patikimumą. Tai padaryti nėra labai sunku, tereikia pasinaudoti internetu ir “Google” paieškos sistema bei ten pabandyti surasti kuo daugiau informacijos apie konkrečią bendrovę. Svarbu atkreipti dėmesį į rekvizitų puslapį, kadangi ten pateikiami tikslūs duomenys apie įmones. O kad galutinai įsitikintumėte kompanijos patikimumu galite paieškoti jos klientų atsiliepimų, kuriuos rasite kompanijos profilyje socialiniuose tinkluose. Kadangi pastarieji dabar yra ypač populiarūs. Be to, atsiliepimų galite rasti ir specifiniuose forumuose. Vartojimo kreditas - tai tiesiog greitas būdas gauti pinigų.

Kokie yra šiuolaikinių žmonių skolinimosi įpročiai?

Skolinimosi įpročiai yra smarkiai pasikeitę, tam įtakos galėjo turėti ir gerėjanti finansinė situacija ir pasikeitęs gyvenimo tempas, kuris dabar yra gerokai spartesnis. Anksčiau žmonės buvo linkę skolintis gerokai mažiau ir norėdami įsigyti kažkokį brangesnį pirkinį jam taupydavo netgi po keletą metų, tačiau dabar tokios tendencijos nebeliko. Jeigu neišgali įsigyti brangaus pirkinio dauguma žmonių skolinasi, o tokią galimybę suteikia ilgalaikiai kreditai. Kurie suteikia pakankamai nemažą pinigų sumą, o ją atiduoti galima per kelis metus arba dar ilgesnį laiko tarpą, kuris jau priklauso nuo kiekvieno individualaus atvejo. Aišku, gali atrodyti, kad toks skolinimasis nėra apgalvotas ir žmonės elgiasi neatsakingai, tačiau šiais laikais pastebimas gana atsakingas požiūris į paskolas ir pinigų skolinimąsi, o dauguma žmonių tokį sprendimą priima gerai jį apgalvoję.

Ilgalaikiai kreditai ir kada jie gali praversti?

Daugelis kreditus sieja su sąlyginai nedidele pinigų suma, kuri skolinama trumpam laiko tarpui ir su pakankamai nemažomis palūkanomis, tad jiems gali atrodyti keista, kam reikalingi kreditai, kurie imami ilgam laikui. Tačiau jeigu ir jums susidarė toks įspūdis, pabandysime paaiškinti, kada gali praversti tokie kreditai ir kodėl iš anksto susidariusi neigiama nuomonė apie juos nėra teisinga. Tokie kreditai skiriasi nuo greitųjų kreditų tiek suteikiama pinigų suma tiek ilgesniu grąžinimo terminu. Tad toks skolinimasis gali praversti, jeigu reikia didesnės pinigų sumos ir nenorite jos grąžinti per itin trumpą laiką, be to, tokių kreditų palūkanos, dažniausiai, būna mažesnės.

Kiekviena paskola yra individuali, jos dažniausiai skiriasi tiek grąžinimo terminu, tiek paskolintų pinigų dydžiu, tiek skirtingomis sutarties sąlygomis. Pagrindinis kriterijus, kuris apibrėžia paskolos pigumą galėtų būti palūkanų norma, kadangi būtent šis skaičius nurodo, kiek papildomai jums reikės grąžinti pinigų skaičiuojant nuo pasiskolintos sumos. Jeigu nesileidžiant į niuansus, tai kuo jis yra mažesnis, tuo jums reikės mažiau sumokėti papildomai, o tai reikš, kad ir pati paskola bus pigesnė. Aišku, prie to prisideda ir jos grąžinimo terminas, bet šie du dydžiai dažniausiai yra labai susiję, ir vienas nuo kito priklausomi. Dažniausiai, jeigu terminas būna mažas, tai palūkanos didelės, o ilgėjant grąžinimo terminui mažėja ir palūkanų norma.

Kaip patikrinti patikimumą, kai siūlomos pigiausios paskolos?

Galimybė sutaupyti žavi daugumą žmonių, o ji ypač aktuali, kai norime pasiskolinti pinigų, kadangi finansinė padėtis ir taip nėra pati geriausia, tačiau kaip nesuklysti priimant šį svarbų sprendimą ir kaip išsklaidyti abejones apie nepatikimus paskolų teikėjus? Pateiksime keletą patarimų, kurie leis patiems patikrinti kiekvienos bendrovės patikimumą ir ramiai priimti galutinį sprendimą. Šiais laikais dėka interneto tai padaryti galima ypatingai lengvai, jums tereikia pasinaudoti “Google” paieškos sistema ir ten pabandyti surasti informacijos apie dominančią įmonę, dar labai svarbu užsukti į rekvizitų puslapį, kuriame skelbiama tiksli informacija apie visas įmones, taip pat jame rasite ir žmonių atsiliepimų, kurie gali padėti galutinai sprendžiant patikimumo klausimą. Taip pat atsiliepimų ieškoti galite specifiniuose forumuose arba socialiniuose tinkluose, kurie dabar yra itin populiarūs ir ten žmonės noriai dalinasi savo nuomone bei patirtimi.

Pigiausios paskolos ir nuo ko priklauso jų kaina?

Paskolos nėra kažkoks daiktas ar pirkinys, tad ir jų kaina gali būti apibrėžiama remiantis visiškai kitokiais kriterijais ir skaičiavimu. Pirmiausia, kaina galima būtų vadinti sumą, kurią teks papildomai grąžinti prie pasiskolintos sumos, tuomet ją lemia palūkanų normą ir paskolos terminas, būtent nuo šių dydžių labiausiai ir priklauso paskolos internetu savotiška kaina. Taip pat kaina gali priklausyti ir nuo paskolą teikiančios kompanijos, kadangi pasiskolinti pinigų šiais laikais siūlo daugybė įmonių, tačiau skiriasi jų visų sąlygos. O norintieji sutaupyti neturėtų rinktis pirmo pasitaikiusio varianto, reikėtų paieškoti kaip įmanoma daugiau tokių pasiūlymų ir juo visus palyginti, atidžiai apžvelgiant visas sąlygas ir niuansus. O tuomet jau galite priimti galutinį sprendimą bei taip pasirinkti geriausią variantą su žemiausia kaina.

Netikėtai prireikus pinigų tenka apsvarstyti ne vieną variantą, kadangi jų šiais laikais yra ypatingai daug. Aišku, galima prašyti pinigų artimųjų, tačiau toks skolinimosi būdas dabar jau nėra labai populiarus. Taip pat galima skolintis iš banko arba rinktis vieną iš daugybės kreditus teikiančių kompanijų. Tačiau tarp pasirinkimo variantų gali atsidurti ir paskola su vekseliu, todėl mes aptarsime, kuo ypatingos toks skolinimosi būdas? Nors pats skolinimasis, pinigų suma sutariama individualiai ir čia nieko ypatingo nėra, tačiau po to pasirašomas vekselis su nurodyta suma. Pats vekselis laikomas vertybiniu popieriumi, todėl jis gali būti parduotas kažkam kitam ir tuomet skola turės būti grąžinta jau naujam žmogui. Dažnai galvojame, kas geriau paskolos internetu ar minėtas vekselis? Vekselio privalumas skolintojui yra tas, kad palengvinamas skolos išieškojimo procesas, jeigu skolininkas iki nurodyto termino negrąžina visų pinigų.

Skolinimosi įvairovė ir tendencijos

Net toks paprastas dalykas kaip skolinimasis turi daugybę variantų, kaip galima tai daryti, nors kiekvienu atveju principas veikia labai panašiai - jūs gaunate pinigus, kuriuos per tam tikrą laiką turite grąžinti, dažniausiai, su kažkokiu papildomu procentu. Būtent kaip grąžinami pinigai, kokiomis sąlygomis suteikiama paskola, kokios sumos reikia, nuo viso to priklauso iš kur juos skolinsitės. Tradicinis skolinimosi būdas paskolos iš žmonių vis dar išlikęs, tačiau jo populiarumas gerokai sumažėjęs, taip pat atsiradę paskolos su vekseliu, tačiau ir jos nėra dažniausias pasirinkimas, kai prireikia pinigų. Populiariausiu skolinimosi būdu išlieka paskolos iš banko bei kreditai, kuriuos teikia daugybė kompanijų. Dažniausiai pasirinkimą tarp šių variantų nulemia pinigų suma, kurios reikia žmonėms ir, jeigu ji didesnė, tuomet pinigų teks prašyti iš banko. Aišku, jeigu paskolos reikia greitai, tuomet pasirinkimas bus kreditų kompanijos.

Paskolos su vekseliu ir į ką atkreipti dėmesį jas imant?

Vekselis yra vertybinis popierius ir kartu įrodymas, kad jūs esate skolingas, jeigu pasirašėte tokį susitarimą, o nesilaikant jame nurodytų paskolos grąžinimo terminų vekselio turėtojas gali kreiptis iškart į antstolius, todėl prie pasirašant šį dokumentą reikėtų atsakingai įsivertinti savo galimybes grąžinti pinigus per nurodytą terminą ir tik tuomet priimti galutinį sprendimą, kadangi kitu atveju gali tekti nemažai sumokėti už skolos išieškojimą. Aišku, jeigu finansinių problemų nėra ir skolą atiduosite laiku, nereikėtų jaudintis pasirašant šį dokumentą ir skolinantis būtent tokiu būdu.

Pats pavadinimas jau nemažai išduoda, kuo ypatingos tokios paskolos, kadangi nurodomas labai trumpas laiko tarpas, per kurį jos yra suteikiamos, tačiau tai nėra vienintelis jų skiriamasis bruožas, nors jį galima vadinti pagrindiniu. Dažniausiai tokios paskolos yra sąlyginai nedidelės, tad per 15 minučių pasiskolinti būsto pirkimui, tikriausiai, nelabai pavyks. Taip pat tokių paskolų grąžinimo terminas nebūna labai ilgas, aišku, tai galima būtų sieti ir su nedidele suma, kurią turint pastovias pajamas neturėtų būti sunku grąžinti. Be to, neretai tokios paskolos turi pakankamai nemažas palūkanas, aišku, jeigu pasiskolinta suma nedidelė, jos neturėtų sukelti finansinių problemų, tai yra, tarsi savotiška kaina, kurią tenka sumokėti už galimybę greitai gauti trūkstamus pinigus.

Kaip galima pasiimti paskolą?

Šiais laikais galimybę gauti paskolą turi praktiškai kiekvienas suaugęs žmogus, aišku, jis turėtų turėti pastovias pajamas arba kažkokio turto, kuris garantuotų, jog ta paskola bus grąžinta. Be to, dabar paskolą galima gauti net neišeinant iš namų, o tokią galimybę mums suteikia internetas, kuris tapo svarbia daugumos žmonių gyvenimo dalimi. Taip pat paskolos per 15 minučių nėra tik reklaminis šūkis, taip greitai gauti trūkstamų pinigų tikrai realu. Aišku, tokias išskirtines galimybes siūlo daugybė kompanijų, o jeigu jūs imsite didesnę paskolą iš banko, procesas gali užtrukti netgi iki keleto dienų, aišku, tai irgi nėra labai didelis laiko tarpas, tačiau šiais laikais, kai gyvenimo tempas tapo labai greitas, galimybė pasiskolinti greitai yra privalumas. Tačiau niekur nedingo ir tradiciniai skolinimosi būdai. Dar ir dabar galima pasiskolinti iš paprastų žmonių, be to, yra sukurtos specialios platformos, kurios leidžia tai padaryti gerokai patogiau ne tik besiskolinantiems, bet ir paskolą teikiantiems žmonėms.

Paskolos per 15 minučių ir į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Nors dabar siūloma galimybę gauti trūkstamus pinigus per labai trumpą laiko tarpą, tačiau prieš priimant galutinį sprendimą labai svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Pirmiausia, reikėtų atsižvelgti į palūkanų normą, kadangi šis skaičius parodo, kiek procentaliai turėsite grąžinti papildomai nuo pasiskolintos sumos, trumpai tariant, kuo jis mažesnis, tuo jums teks mažiau sumokėti papildomai. Taip pat svarbu atsižvelgti į grąžinimo terminus ir įsivertinti ar pajėgsite juos įvykdyti. Kadangi priešingu atveju gali tekti mokėti gerokai didesnes palūkanas arba net delspinigius.

Dauguma žmonių išvyksta dirbti į užsienį tikėdamiesi geresnio darbo užmokesčio bei norėdami papildomai užsidirbti ir susitaupyti pinigų. Dažniausiai, toks darbas būna laikinas, kol pavyks užsidirbti norimą pinigų sumą, tačiau kartais nutinka ir taip, kad išvykę žmonės pripranta, įsitvirtina ir jau neplanuoja grįžti į savo tėvynę, bent jau kurį laiką. Tačiau ten būstas brangus, o uždirbtų pinigų gali ir nepakakti, tuomet išeitimi gali tapti paskola, kurią gali suteikti ir Lietuvoje veikiančios įmonės bei taip palengvinti visus formalumus. Greitieji kreditai yra vienas iš finansinių instrumentų, kuris gali padėti gauti trūkstamą pinigų sumą. Tokios paskolos gali prireikti ne tik norint įsikurti, bet ir suplanavus kažkokį brangesnį pirkinį. Visų atvejų aptarti būtų praktiškai neįmanoma, kadangi jie labai skirtingi ir individualūs, juk pinigų gali prireikti praktiškai bet kam ir ne išimtis yra ir užsienyje dirbantys žmonės. Pati pigiausia paskola internetu gali būti suteikta itin greitai ir paprastai.

Pinigų skolinimosi tendencijos

Jau nuo labai senų laikų žmonės skolindavosi pinigus, o šias paslaugas teikė tiek bankai, tiek specialios įstaigos, tiek ir paprasti žmonės. Dabar tendencijos nėra pasikeitę, o pinigų skolinimosi poreikis netgi dar labiau išaugęs. Tačiau šiomis dienomis pinigų skolinimu žmonės nelabai užsiima, net jeigu pinigų prašo kažkas iš jų artimų draugų. Pagrindinė to priežastis yra gana palankios sąlygos skolintis iš oficialių institucijų. Be to, visiems reikia pinigų, tad juos atiduoti kažkam ir po to nerimauti dėl susigrąžinimo tikrai nesinori niekam. Taip pat šiais laikais išpopuliarėjo greituosius kreditus siūlančios kompanijos, kurios leidžia pasiskolinti sąlyginai nedidelę pinigų sumą, kai pinigų prireikia labai greitai. O dabar paskolų įvairovė yra tokia didelė, kad ji apima ne tik Lietuvą, yra siūlomos netgi paskolos dirbantiems užsienyje.

Paskolos dirbantiems užsienyje, į ką atkreipti dėmesį prieš imant jas?

Jeigu jau nusprendėte, kad jums reikia pasiskolinti pinigų, prieš priimant galutinį sprendimą vertėtų atkreipti dėmesį dar į keletą dalykų, kad pasirinktas būtų geriausias variantas. Interneto dėka galima labai greitai apžvelgti skirtingų įmonių pasiūlymus ir juos palyginti, o tuomet jau galima rinktis geriausią variantą. Pirmiausia, vertėtų atkreipti dėmesį į palūkanų dydį, kadangi jis apibrėžia, kiek papildomai jums reiks sumokėti grąžinant paskolą. Taip pat ne mažiau svarbūs yra ir grąžinimo terminai, čia svarbu įsivertinti, ar pavyks suspėti grąžinti pinigus per nurodytą laiką, kitu atveju gali tekti sumokėti gerokai daugiau. Jeigu jau turite ne vieną paskolą ir nebegalite laiku mokėti įmokų, tuomet reikalingas refinansavimas. Paslauga itin greitai suteikiama ir labai naudinga. Susisiekite su specialistais ir gausite individualų pasiūlymą.

Būna gyvenime etapų, kada netikėtai prireikia pinigų ir tai nereiškia, jog jūs neturite pinigų arba stabilių pajamų, kartais didesnės sumos prireikia netikėtam pirkiniui, o laukti ir taupyti jam nesinori. Pati pigiausia paskola internetu gali būti suteikta greitai ir itin geromis sąlygomis. Tačiau dabar dauguma žmonių gali jaustis ramiau, kadangi praktiškai visada galima pasiimti paskolą ir kreditą bei taip papildyti finansus šiuo momentu trūkstama pinigų suma. Be to, kreditai suteikiami praktiškai visiems, nepriklausomai nuo finansinės padėties, o kam išleisite gautus pinigus, dažniausiai, nereikia nurodyti, todėl jūs nesate įpareigoti atsiskaityti už savo pirkinius. Ir nereikia jaudintis, kad bankas nesutiks duoti paskolos arba šis procesas gerokai užtruks, dėka interneto, trūkstamus pinigus galima gauti niekur neišėjus iš namų.

Kreditų rinkos apžvalga

Kreditai šiomis dienomis tapo itin populiari skolinimosi priemonė, nors dar neseniai trūkstamų pinigų oficialiai buvo galima pasiskolinti tik iš banko, tačiau dabar tai galima padaryti netgi neišeinant iš namų, daugybė kreditų kompanijų siūlo savo paslaugas internetu. Viename iš straipsnių minėjome, jog refinansavimas yra reikalingas, kada nebegalite susitvarkyti su finansiniais įsipareigojimais. Būtent toks pinigų prieinamumas leido iš dalies pakeisti žmonių skolinimosi įpročius, seniau dauguma jų buvo linkę ilgai taupyti norimam pirkiniui, o prireikus greitų pinigų neretai tekdavo kažką įkeisti arba parduoti. Šiuo metu ilgai taupyti linkę ne visi, kadangi praktiškai visus norimas pirkinius galima įsigyti pasinaudoję kreditu, kuris vėliau grąžinamas, o visą tą laiką galima džiaugtis įsigytu daiktu. Kadangi ir kreditai visiems suteikiami gana laisvai. Šiais laikais neretai imami kreditai perkant automobilius, kadangi būtent šis pirkinys yra sąlyginai brangus ir jam sutaupyti gali užtrukti nemažai laiko. Vartojimo kreditas yra gana populiarus visoje Lietuvoje. Daugelis, tiesiog nori greičiau įsigyti pirkinį. Pasinaudokite tokia paslauga ir jūs.

Kreditai visiems ir kaip gauti tokį kreditą?

Dažniausiai kreditas yra didelė pagalba žmogui, kai netikėtai pritrūkstama pinigų, tačiau gali kilti abejonių, jog nepatikima juos teikianti kompanija nori jus kažkaip apgauti. Todėl pateiksime keletą patarimų, kaip galima paprastai patikrinti kompanijos patikimumą ir jaustis saugiai. Pirmiausiai, galite pasinaudoti “Google” paieškos sistema ir ten pabandyti surasti kuo daugiau informacijos apie kreditus teikiančią įmonę, jeigu nepastebėsite nieko įtartino, tai jau geras ženklas. Tačiau galutinai įsitikinti galite paskaitę žmonių atsiliepimus, kurie jau naudojosi tokia paslauga. Juos labai paprastai galite rasti socialiniuose tinkluose, kurie dabar ypač populiarūs, tiesiog paieškoję kompanijos profilio ir jame esančių atsiliepimų, taip pat jų galima ieškoti ir specifinėse grupėse, jeigu profilyje nėra pakankamai informacijos.

Nors šiais laikais galime rinktis iš daugybės skolinimosi būdų, tačiau niekur nedingo ir vienas iš seniausių, kai pinigus už tam tikrą procentą skolindavo eiliniai žmonės. Aišku, šiais laikais vis rečiau žmonės skolinasi iš savo draugų, kadangi atsirado ir daugybė kitų būdų tai daryti, o ir šiaip daugumai finansai yra svarbūs, tad atiduoti dalį pinigų ir vėliau rūpintis jų atgavimo, o gal net sugadintais santykiais su draugais nenori niekas. Tačiau yra, kas tuo užsiima ir skelbiasi, jog gali paskolinti tam tikrą pinigų sumą už kažkiek procentų. Paskolos tau ar paskolos studentams yra suteikiamos jau ne pirmus metus. Yra sukurtos netgi specialios platformos internete, kur galima tiek teikti, tiek gauti paskolą iš paprastų žmonių. Jos populiarios, kadangi užtikrinamas saugumas tiek pinigus skolinančiam žmogui, tiek iš jo besiskolinančiam, tad nė viena pusė niekuo nerizikuoja, o ir skolinimo sąlygos dažniausiai būna geros ir aiškiai išdėstytos. Tad šis tradicinis būdas gauti pinigų niekur nedingo, tiesiog dabar yra vienas iš daugybės kitų.

Skolinimosi pokyčiai šiomis dienomis

Dauguma žmonių įpročių keičiasi, ne išimtis ir skolinimasis. Negalima sakyti, kad dabar tokio poreikio neliko, nors ir gerėja gyvenimo lygis bei ekonominė situacija, pinigų poreikis nė kiek nemažėja, netgi galima pastebėti tam tikrą didėjančią skolinimosi tendenciją. Tai lemia ir pasikeitęs mąstymas, dabar dauguma žmonių turi užtikrintas pajamas, gyvenimo būdas yra gerokai greitesnis, todėl prireikus įsigyti kažkokį daiktą niekas nenori taupyti keletą metų ir taip jausti nepatogumą visą tą laiką, dauguma mieliau skolinasi ir perka tą daiktą, o po to per tuos kelis metus atiduoda pasiimtą pinigų sumą. Be to, dabar paskolas teikia daugybė bendrovių, tad kartais išsirinkti gali būti netgi sudėtinga. Tačiau niekur nedingo ir daugumai nuo seno įprasti skolinimosi būdai, pavyzdžiui, paskolos iš žmonių. Nors toks būdas dabar jau nėra pats populiariausias.

Paskolos iš žmonių ir į ką atkreipti dėmesį?

Prieš imant paskolą ar kreditą iš žmogaus ne ką mažiau svarbu atkreipti dėmesį į visas sutarties sąlygas, negu skolinantis iš įmonių. Ypač jeigu tokia paskola teikiama ne per specifines platformas. Kadangi ten paskolų teikimas yra kontroliuojamas ir prižiūrimas, kad abi pusės nebūtų apgautos ir nenukentėtų. Taigi, reikėtų atidžiai perskaityti sutartį ir atkreipti dėmesį į ten nurodytus terminus bei sankcijas, kurios gali būti taikomos už kažkokių punktų nepaisymą. Taip pat svarbus rodiklis turėtų būti palūkanos, kadangi jos parodo, kiek papildomai jums teks grąžinti pinigų.

Net jeigu neplanuojate skolintis pinigų, tikriausiai, yra tekę matyti reklamų, kuriose skelbiama, kad pirma paskola suteikiama nemokamai. Kartais toks pasiūlymas gali sukelti nemažų abejonių, juk dažniausiai grąžinant paskolą tenka sumokėti ir palūkanas, bent jau taip yra įprasta. Tačiau tokiuose reklaminiuose skelbimuose, dažniausiai, nebūna jokios apgaulės, tikrai yra bendrovių, kurios suteikia pirmąją paskola be jokių papildomų palūkanų. Tiesa, kartais gali tekti sumokėti už dokumentų sutvarkymą arba kitus administracinius dalykus, tačiau, jeigu pasidomėsite prieš tai ir šiuo klausimu, pati paskola papildomai nieko nekainuos. Bet ją būtina grąžinti per nurodytą terminą, kadangi to nepadarius ne tik teks grąžinti paskolą su papildomomis palūkanomis, bet gali tekti sumokėti ir nemažą papildomą sumą už tokį vėlavimą, tad kaip ir bet kuriuo kitu atveju, toks sprendimas skolintis turėtų būti atliekamas atsakingai ir prieš tai įsivertinus savo finansus.

Akcijos paskoloms

Esame pripratę, kad galima sutaupyti kažkiek pinigų perkant įvairius daiktus, kada jiems taikomos akcijos, tačiau ar įmanoma taip pat sutaupyti ir skolinantis pinigų. Jeigu atidžiau pasidomėsime kreditų kompanijų pasiūlymais, pamatysime ne vieną jų skelbiamą akciją, labai dažnai skelbiama, jog pirma paskola nemokamai, tai nereiškia, kad jums visai nereikės grąžinti pinigų arba tai galėsite padaryti bet kada, tačiau tokia paskola suteikiama su nulinėmis palūkanomis ir laikantis nurodytų jos grąžinimo terminų jums tikrai nereiks sumokėti kažkiek papildomai. Taip pat galima rasti įvairių akcijų, kurių metu galima gauti paskolas su mažesnėmis palūkanomis ir taip sutaupyti vėliau, kai reikia jas grąžinti. Taip pat kartais suteikiama galimybė prailginti paskolos grąžinimo terminą.

Pirma paskola nemokamai ir kaip patikrinti jos teikėjo patikimumą?

Kai kažkas siūloma nemokamai, dažniausiai, į tokį pasiūlymą pažiūrima nepatikliai, o jeigu dar pasiūlymo centre yra paskola. Tačiau tai nereiškia, kad visada bendrovės bus nepatikimos ar sieks kažkaip apgauti, tačiau patikrinus patikimumą galėsite ramiau jaustis ir jūs. O tai galite padaryti pasinaudoję internetu ir “Google” paieškos sistema, kur galima surasti nemažai informacijos apie tokį pasiūlymą pateikusią bendrovę, reikėtų atkreipti dėmesį ir į rekvizitų tinklalapį, kadangi jame būna patikima informacija apie įmones. a href="https://www.ecocredit.lt/paskolos-tau/" title="paskola tau" rel="nofollow"> Galutinai įsitikinti galite paieškoje žmonių atsiliepimų forumuose arba socialiniuose tinkluose, kur juos galima rasti bendrovės profilyje arba specifinėse grupėse.

i