Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Susipažinkite su slapukų politika

UAB "Sostinės kreditai, juridinio asmens kodas 302513887, buveinės adresas J.Basanavičiaus g. 25a-21, Vilnius, informuoja, kad svetainėje www.ecocredit.lt naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo kokybę.

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

Slapukai – tai maži failai, kuriuos siunčia ir jūsų kompiuteryje išsaugo svetainės, kuriose jūs lankotės. Slapukai išsaugomi jūsų naršyklės failų kataloge. Kitą kartą, kai lankysitės toje svetainėje, jūsų naršyklė nuskaitys slapuką ir perduos informaciją atgal tai svetainei arba elementui, kuris iš pradžių nustatė tą slapuką. Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai yra perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje, supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos.

Slapukai skirstomi į „seanso slapukus“ (angl. session cookies) ir „nuolatinius slapukus“ (angl. persistent cookies), taip pat išskiriami trečiosios šalies slapukai. „Seanso slapukas“ yra slapukas, kuris automatiškai ištrinamas naudotojui uždarius naršyklę, o „nuolatinis slapukas“ yra slapukas, kuris saugomas naudotojo galiniame įrenginyje tol, kol baigiasi nustatytas jo galiojimo laikas. „Trečiosios šalies slapukas“ yra slapukas, naudojamas asmens, kuris nėra tos interneto svetainės, kurioje lankosi naudotojas, valdytojas.

Kaip UAB Sostinės kreditai naudoja slapukus?

UAB Sostinės kreditai savo svetainėje naudoja seanso, nuolatinius ir trečiųjų šalių slapukus. UAB Sostinės kreditai slapukų naudojimo tikslas – pagerinti jums, kaip lankytojui, interneto svetainės naudojimo patirtį. Mes naudojame slapukus lankytojų statistiniams duomenims rinkti ir informacijai apie jūsų pasirinkimus, kai naršote po interneto svetaines, įrašyti. Slapukai padeda mums atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi tinklalapyje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę jums. Konkrečius svetainėje naudojamus slapukus ir informaciją apie juos galite rasti atsidarę savo naršyklėje UAB Sostinės kreditai - Ecocredit svetainės informaciją ir pasirinkę, jog rodytų veikiančius slapukus.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jūsų naršyklėje išsaugotus slapukus galite pašalinti bet kuriuo metu. Jūs taip pat galite nurodyti naršyklei nepriimti slapukų iš pasirinktų arba iš visų interneto svetainių, tačiau taip prarasite funkcionalumą ir pirmiau išvardytus slapukų suteikiamus privalumus. Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų skirtų slapukams pritaikymo metodą. Norėdami nustatyti reikiamas parinktis, naudokitės savo naršyklės pagalbos funkcija.

Pastaba: jei atmesite persiunčiamus slapukus, gali neveikti kai kurios mūsų tinklapio dalys ar ribojama prieiga prie jo.

Informaciją imantiems kreditą:

Bendra Vartojimo Kredito kainos metinė norma yra apskaičiuojama ir nurodoma vadovaujantis Lietuvos banko 2012 m. lapkričio 29 d. nutarime Nr. 03-245 „Dėl Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo taisyklių patvirtinimo“ // Valstybės Žinios, 2012, Nr. 140-7230 nustatyta tvarka ir sąlygomis, vadovaujantis tik privalomomis prielaidomis. Kreditai yra teikiami pagal tokį palūkanų apskaičiavimo pavyzdį:

Kreditai dengiami minimaliam– 61 d., ir maksimaliam – 720 dienų laikotarpiui. Kreditai gaunami su maksimalia palūkanų norma – 75%, tačiau kreditas gali būti suteikiamas su minimalia metinę palūkanų norma – 72,96%. Minimalus BVKKMN 105,14%, maksimalus BVKKMN 114,60%.