Kreditai internetu

Reikalingas greitas ir pigus kreditas internetu? Išbandykite ecocredit.lt – per 15 min gaukite paskolą be užstato, mažas palūkanas ir lanksčias grąžinimo sąlygas!

Kaip gaunami kreditai internetu?

  1. Kreditai teikiami tik atlikus registraciją
  2. Antras žingsnis - registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą Jūsų bus paprašyta pervesti 0,29 ct registracijos mokestį - tuomet laukti kol bus gautas slaptažodis el.paštu.
  3. Gavus duomenis prisijungti prie sistemos - įvesti savo el. paštą bei laikiną slaptažodį. Jei sėkingai pavyks prisijungti matysite dešinėje mygtuką "atsijungti" bei savo vardą, pavardę.
  4. Prisijungus, norint gauti kreditą, Jums reikės užpildykite prašymą, kuriame nurodykite reikiamus asmeninius duomenis bei informaciją apie tai, koks kreditas Jums yra reikalingas. Visi kreditai yra atvaizduojami kreditų krepšelyje, todėl Jums reikės pasirinkti tinkamiausią variantą. Jeigu visa tai darote mūsų darbo metu, kada užpildysite prašymą - Kreditas internetu bus patikrintas per 15 minučių, o išmokėtas per 30 minučių. Mūsų komanda įvertins skolinimo galimybes pagal tai, kokią mokumo istoriją turite, kokias pajamas gaunate ir kt. kriterijus. Kreditai internetu yra suteikiami, jeigu esate LR pilietis, turite galiojantį asmens dokumentą, oficialiai dirbate, neturite nemokumą liudijančios įsiskolinimų istorijos ir finansinių įsipareigojimų, sudarančių daugiau kaip 40 proc. Jūsų pajamų. Jeigu negalėsime suteikti pageidaujamo kredito – Jums bus pateikiamas pasiūlymas dėl kitos pinigų sumos.
  5. Koks kreditas internetu pigiausias?

    • Ecocredit.lt stengiasi suteikti kreditus geriausiomis sąlygomis. Kokią sumą galime paskolinti, ar kokias palūkanas reikia mokėti už pasiskolintą kreditą – visą šią informaciją galite matyti galite tituliniame svetainės puslapyje. Naudodamiesi skaičiuokle, pažymėkite, kokia pinigų suma Jums yra reikalinga, ir, po kokio laikotarpio galėtumėte ją grąžinti. Kuo mažesnę pinigų sumą trumpam laikotarpiui skolinatės – tuo pigesni yra Jūsų kreditai. Jei norite mokėti mažiausiomis įmokomis rinkitės kuo ilgesnį laikotarpį.

    • Ecocredi.lt yra lanksti bendrovė, todėl jeigu kreditas internetu buvo suteiktas ilgesniam terminui, o Jūs turite galimybę grąžinti kreditą anksčiau laiko galite tai padaryti sutaupydami. Mat visų palūkanų, numatytų iki sutartyje numatyto grąžinimo termino pabaigos, mokėti Jums nereikės. Pakaks sumokėti kreditų kainą (palūkanas) tik už tą laikotarpį iki kurio žadate grąžinti visą paskolą t.y. tik tiek laiko kiek naudositės kreditu. Kreditas internetu - Ecocredit.lt paprasta, lankstu, saugu ir greita gauti reikiamą finansinę pagalbą, kai tikrai reikia. Tad skolintis iš mūsų – ne tik patogu, bet ir ekonomiška.