Greitieji kreditai internetu

Ecocredit greitieji kreditai - kai labai reikia. Ne tik greitai ir paprastai galima gauti greitąjį kreditą internetu iki 15 min bet ir konfidencialiai ir lengvai nesiskolinant iš draugų ar artimųjų grąžinti per Jums labiausiai tinkantį grąžinimo laiką.

Paprasta registracija

Dažnai su finansinėmis procedūromis susijusios sistemos reikalauja itin ilgai trunkančios ir sudėtingos vartotojų registracijos. Jeigu Jums reikalingi greitieji kreditai, nesibaiminkite dėl registracijos proceso – čia ji trunka vos kelias minutes. Jums tereikia prisiregistuoti, atlikti iš savo asmeninės banko sąskaitos registracijos mokestį – 0.29 €. Į tą pačią sąskaitą vėliau, užpildžius prašymą, Jus pasieks greitieji kreditai.

Greitas būdas gauti greitą kreditą

Kitas žingsnis po registracijos – tai prašymo pildymas. Jums nereikės spausdintis įvairių formą, rašyti į jas ranka, o po to siųsti faksu ar elektroniniu laišku, viskas daug paprasčiau. Greitas kreditas bus suteikiamas užpildžius prašymą internete, specialiai tam skirtoje formoje. Visa tai trunka kelias minutes.

Greiti kreditai saugiai ir patogiai

Mums svarbūs kiekvieno kliento lūkesčiai, todėl Jūsų atsiųstas prašymas svarstomas bei sprendžiama, ar greitasis kreditas bus suteiktas, nedelsiant. Suprantame, kad kartais Jums pinigų gali reikėti skubiai, todėl neapkrauname Jūsų ilgomis ir lėtai slenkančiomis laukimo valandomis. Atsiuntus prašymą netrukus į telefoną arba elektroninį paštą gausite atsakymą, ar prašomi greitieji kreditai Jums suteikiami, arba pasiūlymas dėl kitokios paskolos sumos.

Darbo laikas

Jaudinatės, kad Jums prireikė greitai pinigų? Nesibaiminkite, Ecocredit, Jūsų piniginę papildys per 15 min nuo 8val ryto iki pat 17 val vakaro. (pirmadieniais – penktadieniais) Jeigu Jūsų prašymas bus gautas ne darbo metu – jį išnagrinėsime iškart kitos dienos rytą, tad greitas kreditas Jus pasieks kiek įmanoma greičiau.

Informaciją imantiems kreditą:

Bendra Vartojimo Kredito kainos metinė norma yra apskaičiuojama ir nurodoma vadovaujantis Lietuvos banko 2012 m. lapkričio 29 d. nutarime Nr. 03-245 „Dėl Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo taisyklių patvirtinimo“ // Valstybės Žinios, 2012, Nr. 140-7230 nustatyta tvarka ir sąlygomis, vadovaujantis tik privalomomis prielaidomis. Greitieji kreiditai teikiami pagal tokią apskaičiavimo tvarką, pavyzdys:

Greitasis kreditas gali būti teikiamas minimaliai 61 d. laikotarpiui, maksimalus greitas kreditas – 720 dienų. Su minimalia 75 proc. metinę palūkanų norma teikiamas greitas kreditas, minimali metinė palūkanų norma – 72,96%. Minimalus BVKKMN 105,14%, maksimalus BVKKMN 114,60%.