Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Kaip gauti paskolą?

Kaip gauti paskolą?

Kaip gauti paskolą?

Iš pirmo žvilgsnio tai padaryti gali atrodyti pakankamai sunku, kadangi jums suteikiami pinigai, be to, reikia aptarti bei išsirinkti paskolos sąlygas, o dar užtrunka ir visi dokumentų pasirašymo formalumai. Tačiau viskas nėra taip jau sudėtinga, pirmiausia, jums reikia išsirinkti kompaniją, į kurią kreipsitės dėl paskolos, o tuomet jau paduoti paraišką dėl jos gavimo. Priklausomai ir nuo pačios kompanijos, ir nuo jūsų prašomos pinigų sumos gali užtrukti kažkiek laiko, kol bus išnagrinėtas jūsų prašymas, bankuose tai trunka iki kelių dienų, o greitųjų kreditų įmonės sprendimą priimą greičiau nei per valandą. Tuomet sulaukus teigiamo atsakymo belieka pasirašyti dokumentus ir galite džiaugtis trūkstamais pinigais.

Kas lemia teigiamą atsakymą dėl paskolos?

Visi besikreipiantys ir norintys pasiskolinti pinigų tikisi, jog į jų prašymą bus atsakyta teigiamai. Kartais laukimas užtrunka, o kartais atsakymas pateikiamas labai greitai, tačiau nuo to nepriklauso, koks jis bus. Tai yra laiko tarpas, kurio reikia bendrovei išnagrinėti informaciją apie jus. Pirmiausia, atsižvelgiama į jūsų kredito istorija, kuri turėtų būti gera, jeigu norite gauti teigiamą atsakymą. Taip pat žiūrimos ir jūsų pajamos, kadangi jos yra vienas iš pagrindinių rodiklių, kuris parodo, ar sugebėsite mokėti mėnesines įmokas, tad jos turėtų būti pastovios ir ne mažesnės už įmokas. Taip pat vertinamas ir turimas turtas, kuris gali tapti lemiamu faktoriumi, jeigu negalite pasigirti pastoviomis pajamomis arba gera kredito istorija. Būtent šie pagrindiniai kriterijai turėtų atsakyti į klausimą - kaip gauti paskolą, o ir atsakymas į jūsų prašymą priklausys būtent nuo to.

Kaip gauti paskolą ir kokie pokyčiai įvyko per paskutinius metus?

Galima teigti, kad dabar gauti paskolą yra paprasčiau, negu bet kada anksčiau. Tai iš dalies tiesa, kadangi tikrai daug kompanijų siūlo pagelbėti pritrūkus pinigų, be to, ir paskolos gavimo sąlygos gerokai supaprastintos, tai lemia ir didelė konkurencija tarp visų įmonių. Tad dabar gali gauti paskolą net tie, kuriems seniau tai padaryti būtų buvę neįmanoma. Tačiau nepaisant lengvo prieinamumo, paskolų davimas yra kontroliuojamas, tai daroma stengiantis išvengti apgavysčių, kurių metu paimamos paskolos kito žmogaus vardu, ir apsaugoti pačius žmones nuo įsiskolinimo, kadangi tikrai ne visi yra tokie sąmoningi ir finansinius sprendimus priima gerai neapgalvoję bei neatsakingai.