Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Paskolos verslui palūkanų norma. Gaukite GERIAUSIĄ PASIŪLYMĄ

Paskolos verslui palūkanų norma

Didžiajai daliai verslų tenka skolintis. Dalis jų nori skolintis jau pačioje pradžioje, kiti skolinasi tuomet, kai reikia lėšų verslo plėtimui. Gauti paskolą gali būti itin lengva tiems, kurie gauna dideles pajamas bei turi neįkeisto turtą. Tačiau neretai paskolas verslui teikia tik verslams, kurie jau veikia bent vienerius metus.Visgi, yra ir bankų, bendrovių bei įmonių, kurie teiktų paskolas ir pradedantiems verslams.Tačiau neretai gali reikalauti užstato. Pateikti gali tekti ne tik užstatą, bet ir pajamų deklaraciją. Neretai pasitaiko, jog paskolos nėra teikiamos dėl itin žemų pajamų. Retai teikiamos ir tuomet, kai yra turimų skolų, kurios sudaro didelę dalį gaunamų pajamų, taip pat ir turintiems blogą kredito istoriją. Paskolos verslui palūkanų norma dažniausiai priklauso nuo to, kokią riziką klientas suteikia. Klientas, kuris turi dideles pajamas bei įkeičia turimą turtą, gaus mažesnes palūkanas nei tas, kurio pajamos mažos ir turto neįkeičia. Visgi, paskolos verslui palūkanų norma priklauso ir nuo įmonės ar bendrovės, į kurią kreipiates. Atkreipkite dėmesį į preliminarias palūkanas. Didžioji dalis bankų ir kredito unijų turi paskolų skaičiuokles. Skaičiuoklės dažniausiai yra jų internetinėse svetainėse. Tokios skaičiuoklės yra itin pravartu tuomet, kai yra norima planuoti įmokų dydį.Yra verta apskaičiuoti sumas skirtingose skaičiuoklėse, greičiausiai tie, kurie siūlo mažesnes preliminarias palūkanas, pateiks Jums mažesnes palūkanas nei tie, kurių preliminarios palūkanos yra didesnės.

Kaip gauti mažesnes palūkanas?

Natūralu, jog kiekvienas asmuo, kuris skolinasi, nori gauti kuo mažesnes palūkanas. Palūkanų dydis priklauso nuo keleto dalykų. Visų pirma, preliminarių palūkanų dydžio. Natūralu, jog kuo didesnės preliminarios palūkanos, tuo didesnės palūkanos Jums bus pasiūlytos. Priklauso ir nuo Jūsų kredito istorijos bei turimų skolų. Kuo didesnę riziką kelsite, tuo didesnes palūkanas teks mokėti. Jei turima kredito istorija turi prastų įrašų, tačiau jie yra seni, tuomet paskolą greičiausiai Jums suteiks, tačiau į tai bus atsižvelgta. Yra itin svarbu, jog klientas būtų mokus, priešingu atveju gali tekti mokėti didesnes palūkanas. Itin didelis privalumas yra būti lojaliu klientu, tuomet neretai būna pasiūlytos mažesnės palūkanos. Lojalūs klientai yra tie, kurie nuolat kreipiasi dėl paskolos. Žinoma, jie turi būti ne tik lojalūs, bet ir mokūs. Nemažiau svarbu yra ir Jūsų pajamos. Kuo pajamos didesnės, daugiau šansų, jog galėsite grąžinti pasiskolintą sumą, todėl ir palūkanos yra mažesnės.Jei pajamos yra itin mažos, tuomet palūkanos gali būti didesnės, nes keliate riziką. Mažesnių palūkanų galima tikėtis tuomet, kai yra įkeistas turtas. Paskolos su užstatu gali būti itin naudingos, tuomet, kai norima gauti paskolą mažiausiomis palūkanomis. Norint gauti paskolą mažomis palūkanomis yra itin svarbu, jog atitiktumėte kuo daugiau keliamų reikalavimų ir keltumėte kuo mažesnę riziką.