Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Ilgalaikė paskola verslui. Imkite paskolą PIGIAU ->>>

Ilgalaikė paskola verslui

Nėra paslaptis, jog skolinasi itin didelė dalis verslų. Paskolos gali būti reikalingos ne tik verslo pradžiai, bet ir verslo plėtimui, taip pat ir nenumatytiems atvejais.Didžioji dalis bankų, įmonių, bendrovių, teikiančių paskolas verslui siūlo pasiskolinti nuo kelių tūkstančių eurų iki keliolikos ar net keliasdešimt.Visgi, kai kuriems verslams tiek neužtenka. Yra verslų, kuriems reikia itin didelių sumų tam, jog galėtų pradėti verslą ar jį plėsti. Dažnai tokiais atvejais būna pasirenkamos investicinės paskolos. Tai ilgalaikė paskola verslui. Investicinė paskola yra skirta tiems, kurie nori skolintis daugiau nei kelis šimtus tūkstančių eurų. Neretai tokios paskolos siekia milijoną ar net daugiau. Norint gauti tokią paskolą būtinai reikės užstato. Dažniausiai užstatas ir yra pats investicijų objektas, gali tekti užstatyti turimą kilnojamąjį ar nekilnojamąjį turtą, finansines lėšas ir panašiai. Tai būtina, nes paskola turi būti užtikrinama. Todėl yra itin svarbu, jog būtumėte tikri, jog turėsite galimybę paskolą grąžinti. Ilgalaikes paskolas verslui teikia maža dalis bankų, todėl geriausia būtų kreiptis į didžiąją dalį bankų bei įmonių, siūlančių ilgalaikes paskolas verslui, jog Jums pasiūlytų itin geras sąlygas ir mažas palūkanas.Labai svarbu, jog kreiptumėtės į patikimus ir žinomus bankus.Tai yra itin svarbu, nes skolintis itin didelę sumą yra rizikinga ne tik dėl grąžinimo, bet ir todėl, jog pasitaiko aferistų, kurie siūlo paskolas. Labai svarbu būti itin atidžiam, jog netektų prarasti užstato.

Kokios yra ilgalaikės paskolos verslui sąlygos?

Ilgalaikė paskola yra skirta tiems, kuriems reikia pasiskolinti didesnę sumą. Tokia paskola gali turėti nemažai sąlygų. Kai kurios skirtingai priklauso nuo bankų. Banką teks rinktis pagal jų siūlomus paskolos terminus, mažiausią paskolos sumą. Bankai dažniausiai siūlo skirtingus laikotarpius bei sumas, kurias gali pasiskolinti. Vieni siūlo skolintis nuo 100 000 eurų, kiti - 500 000 eurų. Ilgalaikes paskolas verslui teikiančių bankų nėra daug, todėl pasirinkimas greičiausiai nebus toks didelis kaip imant paprastą paskolą verslui, todėl gali būti, jog neturėsite didelio palūkanų dydžio pasirinkimo.Ilgalaikės paskolos visada yra teikiamos su užstatu.Teks užstatyti nekilnojamąjį turtą, finansines lėšas ir panašiai. Neretai pasitaiko ir papildomų sąlygų, gali būti reikalaujama, jog projektas būtų patvirtintas ES struktūrinių fondų parama, įkeistas turtas turi būti apdraustas finansuotojo naudai ir taip toliau. Labai svarbu, jog paskolą rinktumėtės itin atidžiai, jog gautumėte geriausias sąlygas bei palūkanas. Imant tokią sumą reikėtų atsižvelgti ne tik į tai ar paskola bus suteikta, bet ir į tai ar galėsite ją grąžinti. Jei žinote, jog rizikuojate, tačiau vis tiek renkatės užstatyti visą savo turtą, tuomet turėtumėte dar kartą apgalvoti šį sprendimą. Ilgalaikę paskolą svarbu imti tik iš itin patikimų bankų. Itin rizikinga tokią sumą skolintis iš žmonių, kurie siūlo savo paslaugas skelbimų portaluose.