Paskola verslui

Kam reikalinga verslo paskola?

Pagrindinis tokios paskolos tikslas - tai jūsų verslo plėtra. Gavus papildomą finansavimą didinate savo pajėgumą konkurencinėje kovoje. Protingai investavus paskolos pinigus greičiau pasieksite užsibrėžtus tikslus, padidinsite įmonės apyvartą ir pelną. Verslo paskola tai vienas iš geriausių būdų operatyviai judėti pirmyn. Nemaža dalis verslininkų neįvertina, kaip svarbu būti lyderio pozicijose. Juk kas pirmiau užima rinkos dalį, tas daugiau uždirba ir gali stabiliai auginti verslą. Įvairios verslo paskolos duoda papildomų jėgų, kurias galite nukreipti tikslingam darbui. Aišku, kad nemaža dalis pradedančiųjų verslininkų galvoja, kad gauti verslo paskolą yra labai sudėtinga. Ecocredit.lt supranta kiekvieno kliento problemas ir turėdama ilgametę patirtį gali pasiūlyti optimalius sprendimo būdus. Norint gauti tokią verslo paskolą reikia užpildyti reikiamus dokumentus, sulaukti specialistų įvertinimo ir gauti teigiamą atsakymą. Jeigu turite papildomų klausimų, tuomet taupykite savo laiką ir susisiekite su specialistais jau dabar.

Kokios verslo paskolos sąlygos?

Kiekviena kompanija, kuri išduoda verslo paskolas turi savo taisykles, tačiau rinkoje jau seniai nusistovėję bendri kriterijai. Kiekvienas klientas yra kruopščiai vertinamas. Verslo paskolos nėra dalinamos bet kam ir bet kaip. Jūs kaip verslo pasaulio atstovas puikiai žinote, kad pinigai gali ir padėti ir pakenkti. Taigi, mūsų tikslas ne tik išduoti verslo paskolas, bet ir padėti jūsų verslui augti. Tinkamai panaudojus verslo paskolos pinigus galėsite vykdyti verslo plėtrą. Kartais reikia tiek nedaug, kad gautumėte daugiau naujų klientų, galėtumėte įsigyti naujus įrenginius ar užbaigti svarbius projektus. Kaip niekas kitas verslininkas žino, jog finansinė pagalba kai kuriais atvejais yra vienintelis sprendimo būdas. Ecocredi.lt dirba tiek su privačiais klientais, tiek su verslo klientais. Paskolų, kreditų išdavimas yra mūsų kasdienis darbas, todėl nuolat tobuliname profesines žinias, kad galėtume pasiūlyti tinkamus finansavimo metodus.

Paskola verslui ir jos nauda

Būkime sąžiningi ir supraskime, kad nauda priklauso nuo jūsų. Tik paskolos gavėjas gali įtakoti pinigų panaudojimą ir kontroliuoti, kad įmonė gautų kuo daugiau naudos. Paskola verslui suteikiama tam, kad galutiniame rezultate uždirbtumėte daugiau. Numatyti, ar gauta verslo paskola bus tinkamai naudojama negalime, tačiau rekomenduojame įvertinti finansines galimybes. Paskola verslui turi būti gaunama tuomet, kada iš tiesų žinote, kad galite tinkamai naudoti finansines lėšas. Verslininkams siūlome geras verslo paskolos gavimo sąlygas, todėl naujų klientų kiekis nuolat auga. Operatyviai reaguojame į situaciją rinkoje, todėl kiekvienas norintis gauti tokio tipo paskolą gali lengvai užpildyti paraiškos formą. Paskola verslui - tai vienas geriausių instrumentų siekiant greičiau įgyvendinti projektus.

Svarbu

Ecocredit.lt komanda privalo įvertinti skolininko mokumą - mėnesines pajamas, ar asmuo, norintis gauti kreditą neturi jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams, unijoms, kitoms kreditų teikimo bendrovėms. Siūlome kritiškai įvertinti savo finansines galimybes, taip pat ir ar per nustatytą kredito grąžinimo laikotarpį išgalėsite sumokėti visą pasiskolintą sumą. Atkreipiame dėmesį, kad atsakingojo skolinimo principai draudžia suteikti kreditą asmenims su per dideliais finansiniais įsipareigojimais ar esant mokėjimų sutrikimams. Jūs galite susipažinti su savo kredito istorija kreipdamasis tiesiogiai į kreditų biurą UAB „Creditinfo Lietuva“, esančia A. Goštauto g. 40A, LT Vilniuje, www.manocreditinfo.lt arba pasinaudodami Finpass mobilia programėle (ją galite atsisiųsti App store arba Google play). Besiskolinantis asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, vyresnis nei 18 metų. Jeigu domina verslo paskola, tačiau neturite interneto prieigos, paraišką galite užpildyti ir atvykę į Ecocredit.lt būstinę Vilniuje, adresu J.Basanavičiaus g. 25A-21. Kylant klausimams kreipkitės telefonu +370 656 94000 ar el.paštu info@ecocredit.lt .