Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Kaip gauti paskolą verslui? NAUDINGI PATARIMAI JUMS

Kaip gauti paskolą verslui?

Pradėti verslą nori nemažai žmonių, tačiau neretai pasitaiko, jog žmogus atsisako verslo idėjos, nes negali gauti tam lėšų. Norint gauti paskolą verslui Jums teks atitikti kelis reikalavimus. Žinoma, visų pirmaJūs turite būti pilnametis, neturėti skolų arba bent jau jos turėtų nesudaryti didelės Jūsų gaunamų pajamų dalies,taip svarbu ir tai, jog turėtumėte gerą kredito istoriją. Šie reikalavimai lemia ne tik tai ar Jums bus suteikta paskola, bet ir palūkanų dydį. Svarbu yra ir Jūsų dabartinės pajamos. Tie, kurie turi verslą ir nori jį plėsti, šį punktą atitinka. Visgi, norintys pradėti verslą neretai susiduria su tuo kaip su problema. Pasitaiko, jog verslą nori pradėti asmenys, kurie neturi darbo jau kurį laiką, tokiu atveju paskola gali būti nesuteikta. Deja, bet paskola gali būti nesuteikta ir tiems, kurie neturi jokio užstato. Dažniausiai įmonės bei bankai nėra linkę rizikuoti, todėl norint pasiimti paskolą verslui tenka užstatyti kilnojamąjį arba nekilnojamąjį turtą. Sąlygų gali būti ir daugiau. Sąlygos ir reikalavimai priklauso nuo įmonių bei bankų. Jei neatitinkate reikalavimų įmonėje ar banke, todėl Jums nesuteikė paskolos arba suteikė itin didelėmis palūkanomis, tuomet tiesiog turėtumėte kreiptis kitur. Verslams yra teikiamos ir greitos paskolos. Tokios paskolos gali būti labai naudingos, nes neretai nėra reikalaujamas užstatas, taip pat ir procesas užtrunka itin trumpai. Visgi, reikėtų atsižvelgti į tai, jog imant paskolą su užstatu ir atitinkant visus reikalavimus pasiūlytos gali būti gerokai mažesnės palūkanos,todėl tie, kurie yra tikri, jog galės mokėti įmokas laiku ir turi kilnojamo arba nekilnojamo turto, neturėtų rinktis greitų paskolą.

Kada nereikėtų imti paskolos verslui?

Paskolos verslui yra imamos gana dažnai, tačiau kartais reikėtų ir susilaikyti. Geriausia paskolą imti tuomet, kai verslas jau yra sukurtas ir neša pelną. Tokiu atveju galima pasiskolinti ir investuoti į jį, jog jis Jums neštų dar didesnį pelną. Visgi, neretai nori skolintis ir tie, kuriems verslas pelno neneša arba jo dar net nepradėjo. Jei turite verslą ir jis neneša didelio pelno, todėl norite įgyvendinti tam tikrus pakeitimus, turėtumėte labai gerai pagalvoti prieš imdami paskolą. Atsižvelkite į tai, jog gali būti, kad net padaryti pakeitimai nepadės Jūsų verslui ir nesulauksite didesnių pajamų, tokiu atveju greičiausiai įmokų nebegalėsite mokėti ir teks susidurti su sunkumais.Prieš imant paskolą reikėtų dar kartą pagalvoti ir tiems, kurie nori pradėti verslą.Imti paskolą verslo pradžiai yra itin rizikinga, nes gali būti, jog verslas nepasiseks ir tokiu atveju prarasite užstatytą turtą. Nereikėtų paskolos verslui imti ir tokiu atveju, jei turite skolų, kurios užima itin didelę dalį Jūsų pajamų. Prieš imant paskolą yra itin svarbu atsižvelgti ar turėsite galimybę ją grąžinti ir tik tuomet reikėtų pildyti paraišką dėl paskolos.