Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Lengvatinė paskola verslui. Paskolą imkite lengvai ir greitai ->>>

Lengvatinė paskola verslui

Turint verslą neretai bent kartą tenka imti paskolą. Net ir verslui nešant itin didelį pelną, gali tekti pasiskolinti tam, jog investuoti jį ir jis neštų dar didesnį pelną. Verslams paskolą gauti yra nesudėtinga. Tai siūlo įvairūs bankai, įmonės, bendrovės, konkurencija tarp visų jų yra itin didelė. Būtent dėl konkurencijos yra siūlomos itin geros sąlygos.Turint verslą, kuris neša didelį pelną bei turint turtą, kurį galima užstatyti, gauti paskolą nėra sunku.Visgi, su sunkumais susiduria tie, kurių verslas neneša didelio pelno, neturi turto, kurį galėtų užstatyti, arba verslas yra dar nepradėtas.

Tokiais atvejais gauti paskolą gali būti itin sunku. Taip yra todėl, nes įmonėms yra rizikinga teikti paskolą tiems, kurie neturi pastovių pajamų ir neužstato jokio turto. Turėti verslą yra itin rizikinga, nes ir itin perspektyvaus verslo pelnas gali per trumpą laiko tarpą smukti žemyn. Todėl investuoti į dar nepradėtą verslą arba tokį, kuris neneša didelio pelno, gali būti itin rizikinga.Deja, bet didžioji dalis pradėtų verslų arba bankrutuoja, arba neneša planuoto pelno. Tačiau neretai pasitaiko, jog įmonės sutinka priimti riziką ir teikia lengvatines paskolas verslui.

Lengvatinė paskola verslui yra tokia pat kaip ir įprasta paskola verslui, tik kiek geresnėmis sąlygomis. Visgi, tokia paskola taip pat turi minusų. Vienas didžiausių yra tas, jog ji nėra lengvai pasiekiama kiekvienam. Dažniausiai įmonės ar bendrovės, siūlančios lengvatinę paskolą verslui, turi savo sąlygų. Dažnai tokios paskolos nebūna teikiamos asmenims, kurie turi finansinių sunkumų ar įsipareigojimų, taip pat ir verslams, kurie užsiima tam tikromis veiklomis, dažniausiai neteikia pelno nesiekiančioms įmonėms. Kitas minusas yra tas, jog dažniausiai tokia paskola nėra itin didelė. Lengvatinė paskola verslui dažniausiai gali siekti vos iki keliasdešimt tūkstančių eurų, retais atvejais kiek daugiau, todėl norint pasiskolinti daugiau, gali tekti ieškoti kitų variantų.

Paskola palankesnėmis sąlygomis gali būti itin naudinga verslui, todėl ieškoti įmonės ar bendrovės, kuri suteiktų pasiimti lengvatinę paskolą verslui, yra tikrai verta. Geriausia yra kreiptis į daugiau nei vieną bendrovę ir tuomet laukti atsakymo. Reikėtų atsižvelgti į keliamus reikalavimus dar prieš kreipiantis. Kai kurios įmonės būna nurodžiusios itin aiškius reikalavimus ir nurodžiusios, kam lengvatinė paskola nėra teikiama. Jei neatitinkate reikalavimų, turėtumėte nesiųsti paraiškos ir ieškoti toliau. Reikėtų atsižvelgti ir į siūlomą paskolos grąžinimo laikotarpį. Jei Jūsų netenkina siūlomos sąlygos, tuomet taip pat nereikėtų kreiptis. Lengvatinė paskola verslui gali būti itin puikus sprendimas tiems, tačiau tokią paskolą gali gauti ne visi norintys.Labai svarbu, jog kreiptumėtės tik tuomet, jei atitinkate reikalavimus, priešingu atveju reikėtų nusiteikti, jog lengvatinė paskola verslui gali būti nesuteikta.