Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Paskola verslui jaunimui GERIAUSIOMIS SĄLYGOMIS

Paskola verslui jaunimui

Verslą pradeda dažniausiai žmonės, kurie yra sukaupę itin daug darbo patirties, taip pat ir jau įgijo žinių kaip pradėti ir vystyti verslą. Visgi, vis dažniau atsiranda jaunų žmonių, kurie rizikuoja ir pradeda verslą dar neturėdami daug patirties. Tokia rizika neretai pasiteisina ir jauni žmonės ne tik dirba mėgstamą darbą laisvu grafiku, bet ir gauna didesnes pajamas. Visgi, jaunam žmogui gali būti itin sunku pradėti verslą ne dėl stokojamos patirties, o dėl finansų.Natūralu, jog jaunas asmuo neturės santaupų, kad pradėtų savo verslą, todėl jauni žmonės neretai ieško paramos Europos Sąjungos fonduose.Gauti paramą yra itin ilgas procesas. Reikia atitikti reikalavimus, pateikti verslo planą. Pasitaiko, jog parama nebūna suteikiama arba suteikta ne pačiomis geriausiomis sąlygomis. Todėl neretai jaunieji verslininkai ieško kitų būdų, kurių nelieka daug. Galima rinktis tarp investuotojo ir paskolos. Investuotoją rasti gali būti sunku, o ir jo reikalavimai gali būti itin dideli. Todėl neretai lieka vienintelis variantas imti paskolą verslui. Paskola verslui neretai turi daug reikalavimų, tačiau pasitaiko, jog siūlo lengvatas jaunimui. Imant paskolą Jums greičiausiai teks pateikti savo gaunamas pajamas, todėl jeigu esate bedarbis, gali būti, jog paskola Jums nebus suteikta. Tokiu atveju puikus sprendimas yra pradėti individualią veiklą arba verslą dabar, o skolintis jau tuomet, kai gaunate pajamas.Žinoma, jei pradėti verslo be įnašo negalite, tuomet gali tekti susirasti darbą.Gali tekti ir užstatyti užstatą. Tai gali būti kilnojamas arba nekilnojamas turtas. Jei turto neturite, tuomet taip pat gali kilti nesklandumų. Atsižvelkite į tai, jog kuo daugiau reikalavimų atitinkate, tuo mažesnes palūkanas gausite.

Ką daryti, jei paskolos neteikia?

Verslą pradėti jaunimui yra naudinga vien dėl to, jog jiems yra taikoma nemažai lengvatų. Visgi, neretai pasitaiko, jog paskola nėra teikiama. Paskola verslui jaunimui yra suteikiama tuomet, kai jaunas asmuo gauna pakankamai dideles pajamas, taip pat turtą, kurį galėtų įkeisti. Reikalavimų yra ir daugiau.Jei asmuo yra itin jaunas ir nori pradėti savo verslą, gali būti, jog jis neatitiks reikalavimų. Reikalavimų yra ir daugiau. Kuo mažiau asmuo atitinka, tuo didesnės palūkanos arba paskola išvis nėra teikiama.Tokiu atveju lieka keli variantai. Visų pirma, galima ieškoti investuotojo. Investuotoją gali būti sunku rasti, jis taip pat gali turėti nemažai reikalavimų, todėl šis variantas gali būti ne visiems tinkamas. Skolintis verslui galima bandyti iš asmenų. Pabandykite paieškoti internete, galbūt žmogus suteiks Jums paskolą. Žinoma, toks variantas labai rizikingas ir gali būti, jog teks mokėti dideles palūkanas. Turbūt racionaliausia būtų tiesiog palaukti, kol reikalavimus atitiksite. Atsižvelkite į tai, kodėl Jums nėra teikiama paskola, bandykite tai ištaisyti ir tuomet vėl kreipkitės dėl paskolos verslui jaunimui.