Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Paskola verslui palūkanos. Mėgaukitės MAŽOMIS PALŪKANOMIS

Paskola verslui palūkanos

Paskola verslui gali būti itin naudinga. Ne tik jo pradžiai, tačiau ir tam, jog jį galėtumėte plėsti.Verslui skolinasi didžioji dalis verslininkų. Net ir tie, kurie gauna itin dideles pajamas yra linkę skolintis tam, jog investuotų ir verslas neštų dar didesnį pelną.Imant paskolą didžiajai daliai žmonių yra svarbiausia palūkanos. Paskola verslui gali būti itin nebrangi, jei klientas neteiks jokios rizikos. Klientai, kurie atitinka visus reikalavimus ir yra lojalūs, dažniausiai gauna geriausias sąlygas ir mažiausias palūkanas. Neretai itin mažos palūkanos yra suteikiamos ir tiems, kurie ima paskolą su užstatu. Norint gauti paskolą su mažomis palūkanomis, reikia atitikti kuo daugiau reikalavimų. Tiems, kurie atitinka tik dalį reikalavimų, gali tekti mokėti didesnes palūkanas arba paskola gali būti neteikiama. Pradedant verslą paskolą gali būti kiek sunkiau nei jau turint verslą. Paskolos verslui sąlygos yra kiek kitokios nei įprastiems kreditams ar paskoloms. Taip yra todėl, nes verslą kuriantys žmonės dažniausiai nesuteikia tiek garantijų, kiek dirbantys žmonės, kurie gauna pastovias pajamas. Imant paskolą verslui gali tekti užstatyti savo lėšas sąskaitose, turimą kilnojamąjį ar nekilnojamąjį turtą, ieškoti žmonių, kurie laiduotų už Jus.Turint verslą ir pastovias dideles pajamas gali būti ne tik mažiau reikalavimų, bet ir pateiktos geresnės sąlygos.Taip yra todėl, nes įmonės bei bankai siūlo palūkanas pagal tai, kokią riziką Jūs keliate. Kuo mažiau įmonė rizikuoja suteikdama Jums paskolą, tuo mažesnes palūkanas Jums pasiūlys.

Ką daryti, jeigu palūkanos netenkina?

Turint paskolą neretai pasitaiko, jog palūkanos asmens netenkina, tačiau jis neturi kito pasirinkimo kaip tik mokėti įmokas. Tokiais atvejais yra kelios išeitys. Visų pirma, Jūs galite bandyti sutaupyti reikiamą sumą ir padengti visą paskolą. Tokiu būdu Jums neteks padengti palūkanų, tik sumą, kurią skolinotės. Toks variantas yra puiki išeitis, tačiau jeigu ėmėte didelę paskolą, tuomet gali būti, jog tai yra sunkiai įgyvendinama.Galite bandyti imti paskolą kitame banke ir tuomet padengti turimą paskolą. Visgi, toks variantas itin painus ir reikalauja daug skaičiavimo, jog nusuklystumėte ir netektų mokėti dar daugiau.Tie, kurie nėra patenkinti įmokų dydžiu, renkasi refinansavimą. Refinansavimas gali būti itin geras sprendimas tokiu atveju. Visgi, reikėtų itin atsargiai rinktis tokį variantą. Labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į siūlomų palūkanų dydį, bet ir į sąlygas. Atkreipkite dėmesį į tai ar sutartyje nurodyta, jog palūkanos gali didėti, ar reikia užstato. Visa tai yra itin svarbu. Jei netenkina palūkanų dydis, tuomet būtinai reikia kreiptis ten, kur pasiūlytų Jums geriausias sąlygas ir patenkintų Jūsų lūkesčius. Žinoma, gali būti, jog mokamos palūkanos nėra tokios didelės ir geresnio pasiūlymo nesulauksite.