Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Paskola verslui pradėti. Greita, lengva ir pigu. Imkite jau dabar ->>>

Paskola verslui pradėti

Pradėti savo verslą nori didžioji dalis žmonių. Dažniausiai tai yra ne todėl, jog jie turi gerą verslo idėją, o dėl to, nes nori gauti didesnes pajamas, turėti laisvesnį darbo grafiką ir dažniau atostogauti.Vis dažniau žmonės arba pradeda nuosavą verslą, arba tiesiog užsiima individualia veikla.Toks pasirinkimas gali būti itin geras ir visiškai nerizikingas, jeigu asmuo yra buhalteris, programuotojas ar panašiai, visgi, neretai pasitaiko, jog prireikia ne tik darbo patirties bei žinių, bet ir santaupų, kurias galėtų asmuo investuoti į savo verslą. Taupyti dažniausiai yra labai sunku, todėl žmonės yra linkę ieškoti kitų būdų verslo pradžiai. Neretai žmonės arba ieško investuotojo, arba pildo paraiškas dėl paskolos. Investuotoją rasti nėra lengva, dar sunkiau rasti tokį, su kuriuo sutaptų Jūsų vizija. Todėl dažniausiai lieka tik vienas spredimas - paskola. Paskola verslui dažniausiai būna suteikta itin geromis sąlygomis, tačiau labai svarbu, jog ir pats asmuo atitiktų bent didžiąją dalį reikalavimų. Neatitikus reikalavimų gali būti nesuteikiama paskola arba suteikta su didelėmis palūkanomis. Paskola verslui pradėti neretai turi kiek kitokius reikalavimus nei greitieji kreditai ar vartojimo paskolos internetu. Greičiausiai asmeniui teks įkeisti savo lėšas sąskaitose, įkeisti kilnojamąjį arba nekilnojamąjį turtą, įkeisti patį investicijų objektą ir panašiai.Sąlygos priklauso nuo įmonės ar banko, kur kreipsitės.Paskola verslui pradėti kainuos mažiau, jeigu atitiksite daugiau reikalavimų, todėl kreipkitės į ten, kur reikalavimų atitinkate daugiausia. Geriausia yra siųsti paraiškas dėl paskolos į kelias įmones bei bankus ir tuomet kreiptis ten, kur siūlo geriausias sąlygas bei mažiausias palūkanas.

Kada nereikėtų imti paskolos verslui?

Paskola verslui pradėti gali būti itin geras sprendimas tiems, kuriems reikia įsigyti daugelį būtinų darbo įrankių, samdyti darbuotojus ir panašiai. Visgi, pasitaiko, jog verslo pradžiai užtenka iki tūkstančio ar išvis nereikia įnašo. Tokiu atveju paskolos imti nereikėtų. Pradėti verslą yra itin rizikinga, todėl gali būti, jog neturėsite galimybės grąžinti paskolą, tuomet Jums teks prarasti užstatytą objektą. Paskolos nereikėtų imti ir tiems, kurie neturi aiškaus verslo plano. Jei turite idėją, bet nesate tikras kaip ją įgyvendinti, tuomet reikėtų palaukti. Neretai pasitaiko, jog žmonės paima paskolą, ją skiria ne patiems būtiniausiems reikmenims ir tuomet vėl reikia skolintis.Skolintis nereikėtų ir tuomet, jei jau turite skolų.Tuomet apskritai nereikėtų pradėti verslo. Verslą pradėti yra itin rizikinga, todėl turint daug skolų, rizikuoti nereikėtų, tiesiog palaukite, kol visas jas grąžinsite. Gali būti, jog turėdamas skolų kelsite riziką, todėl Jums paskola arba nebus suteikta, arba ją suteiks didesnėmis palūkanomis. Labai svarbu, jog prieš imdami paskolą turėtumėte aiškią viziją ir būtumėte tikras, jog gebėsite ją grąžinti.