Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Paskolos su bloga kredito istorija

Paskolos su bloga kredito istorija

Ar įmanomos paskolos su bloga kredito istorija?

Jeigu kažkada nevykdėte finansinių įsipareigojimų, labai tikėtina, kad jūsų kredito istorija nebus gera, aišku, tai gali ir netrukdyti jums gyventi ir atrodyti pakankamai nereikšminga, tačiau viskas pasikeičia, kai prireikia pasiskolinti pinigų. Tuomet, jeigu jūsų kredito istorija yra bloga, galite išgirsti neigiamą atsakymą iš daugumos paskolas teikiančių bendrovių, ypač į šį kriterijų neigiamai žiūri bankai, kadangi jie nori išvengti bet kokios galimos rizikos. Tačiau tai nereiškia, kad pritrūkus pinigų jų nebus įmanoma gauti jokiais būdais, tikrai galima rasti kompanijų, kurios į kredito istoriją žiūri liberaliau, aišku, tuomet gali reikti kažkokio užstato, gali būti pasiūlytos kitokios sąlygos, tai visiškai neužkerta paskolos gavimo kelio, nors ir gerokai jį komplikuoja.

Į ką atsižvelgiama suteikiant paskolas?

Nors pinigų trūksta žmonėms ir, dažniausiai, jie prašo kažkokios konkrečios sumos, kuri jiems reikalinga, tačiau tai nereiškia, kad būtent tokią sumą ir pavyks gauti, kadangi paskolas duodančios įmonės atsižvelgia ir į kitus kriterijus, pagal kuriuos priima galutinį sprendimą, ypač jeigu prašoma pinigų suma yra pakankamai didelė. Pirmiausia, atsižvelgiama į tai, kaip finansiniai įsipareigojimai buvo vykdomi praeityje, tad paskolos su bloga kredito istorija gali būti ne visada suteiktos. Jeigu ji gera, tuomet pagrindiniu kriterijumi tampa pajamos, skaičiuojama, ar su tokiomis pajamomis jums pavyks grąžinti pasiskolintą sumą per atitinkamą terminą. Jeigu jos pakankamos, tuomet ir paskola, tikriausiai, bus suteikta be didesnių problemų, tačiau jeigu pajamos mažesnės, tada gali prireikti ir kitokių garantų, kad grąžinsite pinigus, todėl gali tekti imti paskolą su užstatu.

Paskolos su bloga kredito istorija ir eksperto komentaras apie tai

Ekspertas pasidalins savo įžvalgomis apie paskolą, kuomet jūsų kredito istorija nėra pati geriausią. Pirmiausia, svarbu žinoti, kas lemia, jog jūsų istorija bloga, dažniausiai, tai yra bet kokių finansinių įsipareigojimų nevykdymas, kurie gali būti visiškai nesusiję su paskolomis, be to, prie to gali prisidėti ir kažkokie rizikos faktoriai, kurie rodo, jog jūs su pinigais elgiatės pakankamai neatsakingai ir jais rizikuojate, pavyzdžiui, dalyvaudami lažybomis ar lošdami. Taip pat istoriją sugadinti gali ir nemokami mokesčiai. Daugumai iškyla natūralus klausimas - ar įmanoma pataisyti šias klaidas ir vėl džiaugtis gera kredito istorija. Yra netgi bendrovių, kurios siūlo tokią paslauga, tad tai padaryti įmanoma, aišku, viskas priklauso nuo to, kokia ji prasta yra esamu momentu.