Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai ar tai tiesa?

Net jeigu neplanuojate skolintis pinigų, tikriausiai, yra tekę matyti reklamų, kuriose skelbiama, kad pirma paskola suteikiama nemokamai. Kartais toks pasiūlymas gali sukelti nemažų abejonių, juk dažniausiai grąžinant paskolą tenka sumokėti ir palūkanas, bent jau taip yra įprasta. Tačiau tokiuose reklaminiuose skelbimuose, dažniausiai, nebūna jokios apgaulės, tikrai yra bendrovių, kurios suteikia pirmąją paskola be jokių papildomų palūkanų. Tiesa, kartais gali tekti sumokėti už dokumentų sutvarkymą arba kitus administracinius dalykus, tačiau, jeigu pasidomėsite prieš tai ir šiuo klausimu, pati paskola papildomai nieko nekainuos. Bet ją būtina grąžinti per nurodytą terminą, kadangi to nepadarius ne tik teks grąžinti paskolą su papildomomis palūkanomis, bet gali tekti sumokėti ir nemažą papildomą sumą už tokį vėlavimą, tad kaip ir bet kuriuo kitu atveju, toks sprendimas skolintis turėtų būti atliekamas atsakingai ir prieš tai įsivertinus savo finansus.

Akcijos paskoloms

Esame pripratę, kad galima sutaupyti kažkiek pinigų perkant įvairius daiktus, kada jiems taikomos akcijos, tačiau ar įmanoma taip pat sutaupyti ir skolinantis pinigų. Jeigu atidžiau pasidomėsime kreditų kompanijų pasiūlymais, pamatysime ne vieną jų skelbiamą akciją, labai dažnai skelbiama, jog pirma paskola nemokamai, tai nereiškia, kad jums visai nereikės grąžinti pinigų arba tai galėsite padaryti bet kada, tačiau tokia paskola suteikiama su nulinėmis palūkanomis ir laikantis nurodytų jos grąžinimo terminų jums tikrai nereiks sumokėti kažkiek papildomai. Taip pat galima rasti įvairių akcijų, kurių metu galima gauti paskolas su mažesnėmis palūkanomis ir taip sutaupyti vėliau, kai reikia jas grąžinti. Taip pat kartais suteikiama galimybė prailginti paskolos grąžinimo terminą.

Pirma paskola nemokamai ir kaip patikrinti jos teikėjo patikimumą?

Kai kažkas siūloma nemokamai, dažniausiai, į tokį pasiūlymą pažiūrima nepatikliai, o jeigu dar pasiūlymo centre yra paskola. Tačiau tai nereiškia, kad visada bendrovės bus nepatikimos ar sieks kažkaip apgauti, tačiau patikrinus patikimumą galėsite ramiau jaustis ir jūs. O tai galite padaryti pasinaudoję internetu ir “Google” paieškos sistema, kur galima surasti nemažai informacijos apie tokį pasiūlymą pateikusią bendrovę, reikėtų atkreipti dėmesį ir į rekvizitų tinklalapį, kadangi jame būna patikima informacija apie įmones. a href="https://www.ecocredit.lt/paskolos-tau/" title="paskola tau" rel="nofollow"> Galutinai įsitikinti galite paieškoje žmonių atsiliepimų forumuose arba socialiniuose tinkluose, kur juos galima rasti bendrovės profilyje arba specifinėse grupėse.