Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Pirmas kreditas nemokamai

Pirmas kreditas nemokamai

Kodėl siūlomas pirmas kreditas nemokamai?

Gali atrodyti pakankamai keista, kad kompanijos siūlo kažką nemokamai, juk logiška, kad verslas visada siekia uždirbti, tad kodėl toks dalykas kaip pirmas kreditas gali būti nemokamai. Reikėtų paminėti, kad kartais tokiu atveju būna papildomų administracinių arba kažkokių kitų mokesčių, kuriuos reikia sumokėti, nors pats kreditas grąžinamas be papildomos sumos ir jis suteikiamas su nulinėmis palūkanomis. Tačiau net jeigu nėra jokių papildomų mokesčių, tokį pasiūlymą galima paaiškinti labai paprastais. Kreditų kompanijos labai smarkiai konkuruoja tarpusavyje, tad kiekvienas klientas yra pakankamai svarbus, o siūlant pirmą paslaugą nemokamai, galima pritraukti gana nemažai žmonių, kurie, tikėtina, vėliau vėl kreipsis į tą pačią kompaniją, kadangi jau bus su ja susipažinę ir liks patenkinti suteikta paslauga. Tad tai yra rinkodaros bei marketingo dalis, kuri naudinga ir vartotojams.

Specialisto patarimai imantiems kreditą

Galutinis sprendimas priklauso nuo pačio žmogaus, tačiau specialistai pastebi, kad dalis žmonių ima kreditą ne visai apgalvotai. Tai nereiškia, kad jie yra neatsakingi, tačiau jie kartais renkasi neatidžiai dėl ko galutinis variantas nėra geriausias , o pasirinkus kitą galima būtų sutaupyti netgi pinigų. Todėl finansų specialistai pasidalins savo patarimais, į ką atkreipti dėmesį imant kreditą. Pirmiausia, labai svarbu palyginti kuo daugiau variantų, kadangi tik tuomet galėsite išsirinkti geriausią iš jų, priešingu atveju, renkantis, pavyzdžiui, iš vieno, pasirinkimas bus, tarsi, loterija . Taip pat labai svarbu atidžiai perskaityti sutarties sąlygas ir jų laikytis, kadangi tiek nežinojimo atveju, tiek tyčinio nesilaikymo galite sulaukti pakankamai rimtų sankcijų, kurios gali turėti pasekmių ir ateityje norint pasiskolinti pinigų. Be to, siekiant geriausio varianto verta pasižvalgyti į įvairias akcijas, pavyzdžiui, kai skelbiama, jog pirmas kreditas nemokamai.

Pirmas kreditas nemokamai - tiesa ar apgavystė?

Žmones galima būtų suskirstyti į dvi stovyklas: vieni, išgirdę apie kažkokią akciją, nori pasinaudoti tokia proga ir džiaugiasi, kad gali sutaupyti , tačiau kiti įtarinėja, kad už tokios akcijos slypi kažkokia apgaulė. Ne išimtis yra ir kreditų kompanijų siūlomos akcijos. Dažniausiai, kažkokios apgavystės nėra, kadangi visų įmonių veiklą kontroliuoja įstatymai, kurie draudžia apgaudinėti klientus, o ir pačios įmonės nenori gadintis savo reputacijos teikdamos tikrovės neatitinkančius pasiūlymus. O geriausiai išvengti bet kokių netikslumų gali padėti atidus sutarčių bei įvairių papildomų sąlygų skaitymas .