Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Vartojamoji paskola internetu per vos kelioliką minučių

Vartojimo paskola internetu

Vartojimo paskola internetu yra puikus sprendimas tiems, kurie nori atnaujinti būstą, įsigyti automobilį, buitinę techniką ar šiaip kokį nors brangesnį daiktą.Vartojimo paskola gali būti suteikta visiems, kurie turi pastovias pajamas, yra pilnamečiai ir turi gerą kredito istoriją. Teikiama suma priklauso nuo asmens pasirinkimo ir gaunamų pajamų. Jei pajamos yra didesnės, tuomet yra suteikiamos didesnės sumos ir atvirkščiai. Palūkanos taip pat priklauso dažniausiai nuo asmens, kuriam yra teikiama vartojimo paskola internetu. Jei asmuo gauna pakankamai aukštas pajamas, neturi skolų, tuomet palūkanos bus suteiktos nedidelės. Vartojimo paskola yra itin geras pasirinkimas tiems, kurie nenori laukti, kol sutaupys ir nori kuo greičiau įsigyti norimą brangesnį daiktą.

Kada vartojimo paskola internetu gali būti nesuteikta?

Vartojimo paskola internetu gali būti itin naudinga. Taupyti neretai būna labai sunku, o ir laukti nesinori. Jei norite įsigyti automobilį ar atnaujinti namus, tuomet Jums prireiks keliolikos tūkstančių eurų ar net keliasdešimt tūkstančių eurų. Tokią sumą sutaupyti gali užtrukti nemažai laiko, todėlpasiskolinti yra daug lengviau.Visgi, tokia paskola gali būti ir nesuteika. Gaunantiems itin mažas pajamas gali būti arba suteiktos didesnės palūkanos, arba paskola neteikiama. Tiems, kurie yra nemokūs, turi blogą kredito istoriją, paskola taip pat nebus suteikta. Gali būti, jog tokiems asmenims bus suteikta paskola su didesnėmis palūkanomis ir tik su užstatu. Finansiniams įsipareigojimams reikėtų skirti ne daugiau kaip 30 - 40% savo gaunamų pajamų per mėnesį. Priešingu atveju gali būti itin sunku mokėti įmokas.

Kas nutinka, jei nėra mokamos įmokos?

Neretai pasitaiko, jog turimos paskolos bei kreditai sudaro nemažą gaunamų pajamų dalį. Jei tos pajamos nėra didelės, tuomet natūralu, jog mokėti įmokas gali būti itin sunku. Sprendimas nemokėti įmokų kelis mėnesius gali būti turėti didelių pasekmių. Visų pirma, Jums gali būti padidintos palūkanos.Mažesnės palūkanos yra teikiamos asmenims, kurie yra mokūs ir turi gerą kredito istoriją. Ją susigadinus tampate rizikingu klientu, todėl ir palūkanos didesnės. Žinoma, tai priklauso nuo sutarties sąlygų. Gali būti, jog kelti palūkanų neturi teisės. Gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas. Toks variantas yra daug prastesnis nei padidėjusios palūkanos. Jei turite pakankamą sumą savo sąskaitoje, tuomet didelių problemų nebus, tačiau gali būti, jog iš Jūsų bus konfiskuotas kilnojamas ar net nekilnojamas turtas. Mokėti įmokas yra privaloma, nes įmokų nemokėjimas gali sukelti daug pasekmių. Jei mokamos palūkanos yra itin didelės ir nebegalite mokėti, tuomet kreipkitės dėl refinansavimo. Refinansavimas gali ne tik sumažinti Jūsų mokamas įmokas, bet ir papildomai paskolinti, todėl tai yra puikus sprendimas įvairioms situacijoms. Jei refinansavimo neteikia, tuomet bandykite ieškoti papildomo darbo. Nemokėti įmokų nėra variantas, nes paskolą grąžinti vis tiek reikės.