Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Ar sunku gauti paskolą verslui? Pas mus ją gausite LENGVAI

Ar sunku gauti paskolą verslui?

Paskola verslui teikiama yra itin dažnai. Paskolos gali reikėti ne tik verslo pradžiai, bet ir jo vystymui. Paskolą verslui gauti gali būti labai lengva, tačiau kai kuriais atvejais gali kilti sunkumų.Jei verslas jau yra sukurtas ir neša pelną, tačiau nori plėstis, todėl reikia paskolos, tuomet bankai bei įmonės, teikiančios paskolas, sutiks suteikti paskolą geriausiomis sąlygomis.

Greičiausiai verslininkas užstatys turimą turtą, todėl nekels jokios rizikos ir gaus itin geras sąlygas bei mažas palūkanas. Visgi, neretai paskolos gali reikėti ir verslininkams, kurių verslas nesiklosto gerai. Tokios paskolos neretai būna imamos tam, jog būtų įgyvendinamos permainos. Turint nekilnojamą arba kilnojamą turtą tokią paskolą gauti taip pat gali nekilti sunkumų. Tačiau tokie asmenys turėtų atsižvelgti ne tik į tai ar paskola bus suteikta, bet ir į tai ar turės galimybę ją grąžinti.

Dažniausiai verslai žlunga, nes nesulaukia klientų. Tokiu atveju reikėtų pradėti nuo reklamos. Reklamuotis reikėtų visur, kur tik galima. Pateikti kavinėms vizitines, jog jas dalintų, talpinti reklamas internete ir panašiai. Jei reklama neatnešė naudos, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į teikiamas paslaugas. Jei teikiate maistą, galbūt pakeisti receptus arba sumažinkite kainas, jei teikiate paslaugas, tuomet sutelkite dėmesį į kokybę.Prieš imant paskolą reikėtų bandyti tobulinti tai, ką galima patobulinti nieko neišleidžiant, o jeigu rezultatų teigiamų tai neteikia, tuomet gali būti, jog ir paskola nelabai padės.Sunkiausia paskolą verslui gauti yra būsimiems verslininkams.

Pradedantys verslininkai gali rinktis nemažai būdų kaip gauti reikiamą sumą verslui. Galima bandyti taupyti, ieškoti partnerio, investuotojo arba imti paskolą. Taupyti gali būti itin neracionalus sprendimas. Jei turite unikalaus ir perspektyvaus verslo idėją, tuomet nereikėtų laukti, kol kiti įgyvendins. Jei ketinate teikti paslaugas, kurios jau yra teikiamos, tuomet reikėtų atsižvelgti į konkurenciją ir tuomet priimti sprendimą ar verta laukti ir taupyti. Toks sprendimas gali būti itin naudingas, nes tuo pačiu metu galėtumėte stebėti konkurentus, jei bankrutuoja ne vienas verslas toje srityje, galbūt turėtumėte keisti verslo idėją. Partnerio bei investuotojo paieška gali ilgai užtrukti ir neatnešti norimų rezultatų, gali būti, jog tik sugaišite laiką.

Taip pat daugeliui tai nėra priimtinas sprendimas, nes nenori dalintis pelno. Dažniausias sprendimas verslo pradžiai yra paskola. Pradedantiems verslą gauti paskolą gali būti nelengva. Neretai yra reikalaujama užstatyti nekilnojamąjį arba kilnojamąjį turtą, o tai dažnai būna problema tiems, kurie jo neturi.Visgi, pradedantiems verslą yra siūlomos įvairios lengvatos, taip pat galima pasinaudoti ir greitomis paskolomis verslui.Gauti paskolą verslui nėra sunku, tačiau yra labai svarbu, jog gautą sumą tinkamai investuotumėte, kitaip gali tekti vėl skolintis, o jau turint paskolą tai padaryti gali būti sunkiau.