Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Kaip gauti paskolą verslo pradžiai? Lengvai ir greitai ->>>

Kaip gauti paskolą verslo pradžiai?

Verslininkams neretai tenka imti paskolą tam, jog plėstų savo verslą. Verslininkai dažniausiai nevengia imti paskolos, nes yra užtikrinti, jog nesunkiai mokės įmokas. Įmonės, teikiančios paskolas, taip pat itin palankiai žiūri į verslo paskolas, nes dažnai jos nekelia rizikos. Visgi, paskolas verslui nori imti ne tik patyrę verslininkai, bet ir naujokai. Neretai pasitaiko, jog norint pradėti verslą reikia ne tik idėjos ir verslo plano, bet ir santaupų arba investuotojo.

Taupyti yra geriausias sprendimas, nes tokiu būdu Jums nereikės mokėti palūkanų.Visgi, dažniausiai pradėti verslą būna spontaniškas sprendimas, todėl laiko nėra pakankamai, jog būtų sutaupyta suma, kurios užtektų verslo pradžiai.Tokiu atveju žmonės gali bandyti ieškoti partnerio. Neretai pasitaiko, jog verslą pradeda ne vienas žmogus, o keli ar net daugiau. Pradėti verslą su partneriu gali būti itin gera idėja ne tik dėl įnašo verslui, bet ir dėl to, nes kartu gali būti lengviau įgyvendinti verslo planus. Visgi, reikėtų atsižvelgti ir į tai, jog pelną dalintis taip pat reikės per puse. Būtent tai daugelį atbaido nuo minties pradėti verslą ne vienam.

Galima tiesiog ieškoti žmogaus, kuris investuotų į Jūsų verslą. Neretai pasitaiko, jog žmonės turi atliekamų pinigų, todėl nori juos investuoti. Toks pasirinkimas yra itin geras. Tačiau investuotoją rasti nėra lengva, todėl dažnai toks variantas tik atima laiką ir neatneša jokių rezultatų.Paskola verslo įkūrimui atrodo geriausias sprendimas.Visgi, ne visos įmonės suteikia geriausias sąlygas. Didžioji dalis bankų bei įmonių, kurios teikia kreditus, kelia nemažus reikalavimus, todėl gauti paskolą verslo pradžiai gali būti kiek sunku. Norint imti paskolą gali tekti nurodyti savo pastovias pajamas, turėti gerą kredito istoriją, neturėti skolų arba jos turėtų sudaryti itin mažą Jūsų gaunamų pajamų dalį ir taip toliau. Yra nemažai smulkių reikalavimų, tačiau dažniausiai pradedantieji verslininkai susiduria su pagrindiniu sunkumu - užstatu.

Didžioji dalis įmonių, teikiančių paskolas verslams, reikalauja, jog būtų užstatytas kilnojamas arba nekilnojamas turtas, gali būti reikalaujama užstatyti ir lėšas sąskaitose. Toks reikalavimas gali nekelti sunkumų tiems, kurie turi verslą ir yra įsitikinę, jog sugebės mokėti įmokas. Visgi, pradedant verslą tokia sąlyga yra itin rizikinga, nes gali būti, jog neteksite užstato, tačiau yra ir tokių, kuriems ši sąlyga nėra galima. Vis dažniau pasitaiko, jog verslą nori pradėti jauni žmonės. Natūralu, jog jie nėra sukaupę jokio turto, todėl gali būti, kad jų paraiškos dėl paskolos verslui bus atmestos. Visgi, net jei taip ir nutiktų, nereikėtų nuleisti galvos.Galima bandyti kreiptis dėl greitos paskolos verslui, nes tokios paskolos dažniausiai nekelia itin didelių reikalavimų,taip pat, galima ieškoti paramos Europos Sąjungos fonduose. Neturint užstato gali būti sunkiau gauti verslo paskolą mažomis palūkanomis, todėl labai svarbu, jog skirtumėte tam pakankamai laiko, kad gautumėte geriausias sąlygas ir palūkanas.