Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Žieminės padangos internetu - Kaip išsirinkti?

Žieminės padangos internetu - Kaip išsirinkti?

Kaip perkamos žieminės padangos? 5 Patarimai

Prasidedant žiemos sezonui keičiamos vasarinės padangos į žieminės. Visi vairuotojai turi pasikeisti automobilio padangas, todėl reikia žinoti, kaip išsirinkti tinkamiausias padangas. Rinkoje galima rasti daug specializuotų parduotuvių, daug padangų gamintojų ir dar daugiau modelių. Kaip nepasiklysti tokioje gausoje ir išsirinkti tai, kas idealiausiai tinka jūsų turimam automobiliui, bei biudžetui. Specialistai rekomenduoja įvertinti tai, kad žiemos sezono metu vairavimo sąlygos yra gerokai sudėtingesnės, todėl geros žieminės padangos yra protinga investicija. Suprantama, kad ne visuomet biudžetas leidžia pirkti norimo gamintojo produkciją, todėl šioje situacijoje reikėtų naudotis finansinėmis paslaugomis. Greitieji kreditai internetu išduodami vos per 15 minučių. Operatyviai gaunate pinigus ir galite nusipirkti norimas padangas. Svarbu paminėti, kad geros žieminės padangos reikalingos tam, kad galėtumėte saugiai jaustis kelyje. Ledas, sniegas – tai pagrindiniai faktoriai lemiantys auto avarijas. Aptarkime 5 pagrindinius aspektus į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant žiemines padangas:

Kokybė

Žieminės padangos turi būti kokybiškos. Jeigu peržiūrėsite parduodamą produkciją, tai pamatysite, kad vienų gamintojų padangos kainuoja 40 Eur už vnt., kitų 150 Eur. Suprantama, kad kyla klausimas kodėl egzistuoja tokie kainų skirtumai? Pagrindinis faktorius lemiantis kainų skirtumą, tai gamintojų investicijos į padangų gamybą. Visiems gerai žinomi prekių ženklai jau daug metų investuoja į padangų gamybą. Tokios kompanijos, kaip „Michelin“ turi milijonus eurų kainuojančias bandymų laboratorijas, kuriose kuriamos naujos padangos. Aukščiausios kokybės padangos kuriamos ne vienerius metus. Testuojamos skirtingomis oro sąlygomis, skirtingais automobiliais. Net ir smulkūs pakeitimai padangų protektoriuje gali duoti ženklius pokyčius vairuojant automobilį. Taigi, kokybė turėtų būti jūsų prioritetas.

Kaina

Kadangi egzistuoja didžiulis žieminių padangų asortimentas, todėl yra didelis kainų diapazonas. Vieni perka pigias padangas, kiti vidutines ir tik maža dalis vairuotojų ieško naujausių padangų modelių ir investuoja į savo saugumą kelyje. Kaip elgtis vairuotojui perkant padangas? Specialistai rekomenduoja įvertinti kaip dažnai važiuojate automobiliu?, kur dažniau važiuojate: mieste ar užmiestyje?, koks jūsų vairavimo stilius?, koks automobilio modelis?. Tai tik dalis klausimų į kuriuos reikėtų atsakyti, norint pasirinkti tinkamiausias žiemines padangas. Ne visuomet reikia pirkti brangiausias padangas, kaip ir ne visada protingas sprendimas pirkti pigiausias. Lengviau bus apsispręsti, jeigu orientuositės į tai, kaip dažnai naudojamas automobilis. Kuo dažniau važiuojate, tuo geresnių padangų jums reikia.

Gamintojas

„Bridgestone“, „Dunlop“, „Goodyear“, „Michelin“, „Continental“ - tai ko gero visiems vairuotojams pažįstami prekių ženklai. Kiekvienas padangų ekspertas rekomenduos rinktis šių gamintojų produkciją. Tai kompanijos, kurios profesionaliai gamina padangas. Nereikia galvoti, kad šių gamintojų produkcija yra pati brangiausia. Parduodamos produkcijos asortimente galima rasti padangų modelių, kurių kaina yra vidutiniška. Juk viskas priklauso nuo padangų išmatavimų. Norėdami pasirūpinti automobiliu, pirkite tai, ką perka milijonai vartotojų visame pasaulyje.

Išmatavimai

Nuo padangų išmatavimų priklauso padangų kaina. Populiariausių išmatavimų padangų kainos yra vidutiniškos. Jeigu vairuojate visureigį ar limuzino klasės automobilį, tuomet bus reikalingos didesnių išmatavimų padangos. Tai įtakos padangų kainą. Tačiau kaip jau minėjome, visuomet jūsų paslaugoms yra vartojimo kreditas. Įvairių akcijų metu, pirma paskola suteikiama nemokamai. Norėdami sužinoti, kokio dydžio paskolą galite gauti susiekite su specialistais.„Kontaktai“.

Technologijos

Padangų gamintojai kiekvienais metais pristato naujus padangų modelius, todėl vairavimas net ir sudėtingomis oro sąlygomis yra lengvesnis. Dar prieš gerus penkiolika metų rinkoje nebuvo tokio gausaus produkcijos asortimento. Šiandien, net ir mažas pajamas gaunantis pilietis, gali nusipirkti naujas žiemines padangas. Technologijos vystosi itin greitai, tad ateityje laukia padangos, kurios nėra užpildomos oro ar azotu. Jau šiandien kai kurie padangų gamintojai pristato ateities padangų prototipus. Kodėl technologinis aspektas yra svarbus ieškant žieminių padangų? Kompanijos, kurios investuoja į naujų padangų gamybos procesą kur kas geriau žino, kokios padangos reikalingos važiuojant plikledžiu ar apsnigtu keliu. Ekspertai pataria prieš perkant padangas pasidomėti, kiek metų veikia padangų gamintojas, kokias padangas gamina, kur gamina. Tokia informacija padės geriau suprasti ar jūsų pasirinktas žieminių padangų modelis geriausias variantas. Pirkdami žinomų gamintojų produkcija jūs prisidedate prie naujų padangų kūrimo proceso.