Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Verslo paskolos Lietuvoje. Paskolą galite pasiimti iš bet kurio miesto!

Verslo paskolos Lietuvoje

Verslo paskolos Lietuvoje yra teikiamos itin dažnai. Dalis verslininkų skolinasi tada, kai pradeda verslą. Būtent tuomet reikia įsigyti būtiniausius reikmenis darbui, samdyti darbuotojus ir panašiai. Visgi, nemažai skolinasi tam, jog verslą plėstų. Dažnai verslininkai renkasi investuoti į savo verslą tam, jog jis neštų didesnes pajamas. Bankai dažniausiai itin palankiai žiūri į tokius verslus, nes būna įkeičiamas turimas turtas, lėšos sąskaitoje, todėl klientas nekelia jokios rizikos. Tokiam klientui dažniausiai yra siūlomos geriausios sąlygos bei mažiausios palūkanos. Verslo paskolas teikia ne tik bankai, bet ir kredito unijos, rizikos kapitalo fondai, verslo paskolų bendrovės ir taip toliau.Kadangi yra nemažai pasiūlos, konkurencija yra nemaža.Dėl konkurencijos įmonės ir bankai siūlo itin geras sąlygas, jog sulauktų klientų. Būtent dėl to yra itin svarbu, jog paraiška būtų užpildyta ne viename ir ne keliuose bankuose. Svarbu, jog būtų sulaukta kuo daugiau pasiūlymų, jog asmuo būtų užtikrintas, jog gavo paskolą geriausiomis sąlygomis.

Kokias sumas verslui galima pasiskolinti Lietuvoje?

Verslo paskolos yra itin dažnos. Neretai verslai skolinasi ne tik pradėdami savo verslą, bet ir tam, jog galėtų jį plėsti. Dažniausiai verslai skolinasi nuo kelių tūkstančių eurų iki keliasdešimt tūkstančių eurų. Skolinantis tokias sumas reikia pateikti savo pajamų deklaraciją bei itin dažnai reikia užstato. Žinoma, imant nedidelę sumą gali užstato ir neprireikti. Neprireikia užstato dažniausiai tuomet, kai kreipiamasi dėl greitos paskolos verslui, todėl paskolos yra suteikiamos internetu ir užstato nereikia.Užstatas dažniausiai yra reikalaujamas bankuose, todėl norint skolintis be užstato, reikėtų kreiptis kur nors kitur.Pasitaiko, jog verslui reikia didesnės sumos, tuomet yra ieškomi kiti variantai. Neretai tokiu atveju kreipiamasi dėl investicinės paskolos.

Tokia paskola gali siekti ne tik kelis šimtus tūkstančių eurų, bet net milijoną eurų ar net daugiau. Tokią paskolą gauti gali būti nelengva. Turint itin aukštas pajamas ir turtą, kurį galima įkeisti, paskola gauti bus kiek lengviau. Tačiau kiekvienas bankas turi papildomų reikalavimų, kuriuos reikia patenkinti.Labai svarbu, jog iš pradžių būtų apskaičiuota, kokios sumos prireiks ir tik paskui būtų pildoma paraiška dėl paskolos.Svarbu, jog tiksliai žinotumėte kaip panaudosite gautą sumą. Jei pradėjote verslą, atsižvelkite, jog gali būti ir neplanuotų išlaidų, todėl būtų gera mintis a href="https://www.ecocredit.lt/kaip-gauti-paskola/" title="kaip gauti paskola" rel="nofollow">skolintis kiek daugiau nei reikia. Tačiau atsižvelkite ir į tai, jog paskolą reikės grąžinti. Jei verslą jau turite ir Jums yra reikalinga suma, jog jį plėstumėte, tuomet taip pat yra būtina žinoti konkrečiai kaip gauti pinigai bus panaudoti. Priešingu atveju gali tekti vėl pildyti paraišką dėl paskolos, kuri gali būti suteikta didesnėmis palūkanomis arba nesuteikta iš viso.