Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Susipažinkite su slapukų politika

Paskola transporto verslui. Itin NEBRANGIOS PASKOLOS

Paskola transporto verslui

Didžioji dalis verslų paskolas ima ne verslui pradėti, o jam plėsti. Visgi, yra verslų, kurie negali įsikurti be pradinio įnašo. Kai kuriems gali reikėti nemažos sumos, jog pradėtų savo veiklą. Norint įkurti transporto verslą gali tekti atlikti nemažai užduočių, tokių kaip atitikti visus reikalavimus, gauti licencijas ir panašiai.

Visgi, didžiausia problema gali būti finansinė.Transporto verslas gali nešti itin didelį pelną, tačiau ir jo įkūrimui gali tekti nemažo įnašo.Sutaupyti reikiamą sumą gali būti itin sunku, todėl toks variantas iš karto atkrenta. Galima ieškoti partnerio, tačiau dirbti su nepažįstamu žmogumi gali būti itin sunku, o rasti pažįstamą, kuris norėtų prisidėti prie Jūsų kuriamo verslo, gali būti sunku.

Galima ieškoti žmogaus, kuris investuotų į Jūsų verslą. Tačiau investuotoją dažniausiai yra itin sunku rasti, dar sunkiau rasti tokį, kuris bus sąžiningas ir patikimas. Todėl dažniausiai lieka vienintelis variantas - paskola. Paskolą transporto verslui gauti gali būti gana sunku. Taip yra todėl, nes bankai bei kredito unijos nėra linkę investuoti ten, kur yra itin daug rizikos. Suteikti paskolą verslui, kuris dar nėra pradėtas, yra itin didelė rizika.Visgi, paskolas verslams teikia bankai, kredito unijos, rizikos kapitalo fondai, verslo paskolų bendrovės ir dar daugelis kitų įmonių, kurios galėtų suteikti Jums paskolą, todėl nereikėtų atsisakyti idėjos imti paskolą vien dėl to, jog paraiška buvo atmesta vieną kartą.

Labai svarbu, jog kreiptumėtės į daugiau nei vieną įmonę, tokiu atveju Jūs būsite garantuotas, jog ne tik gausite paskolą, bet ir ją Jums suteiks geriausiomis sąlygomis. Norint gauti geriausias sąlygas yra labai svarbu ir atitikti visus reikalavimus. Gali būti, jog reikalaus, jog Jūsų įmonė turėtų bent vienerių metų patirtį, taip pat ir neštų pelną. Pradedant verslą reikėtų nesiųsti paraiškos ten, kur yra tokie reikalavimai, nes net jei paskola ir bus suteikta, palūkanos bus didesnės. Norint gauti mažas palūkanas, reikėtų atitikti kuo daugiau reikalavimų. Imant paskolą verslui, kuris dar nėra pradėtas, gali tekti pateikti savo pajamų deklaraciją, taip pat ir įkeisti turtą. Užstatas dažniausiai yra reikalaujamas tuomet, kai yra prašoma didesnė suma.

Jei reikės skolintis keliasdešimt tūkstančių eurų ar net kelis šimtus tūkstančių eurų, tuomet užstato tikrai reikės. Užstatas gali būti nekilnojamas arba kilnojamas turtas, lėšos sąskaitose ir panašiai. Jei neturite galimybės užstatyti turto, tuomet geriausia imti mažesnę paskolą, jog įsigyti tik būtiniausius reikmenis verslo pradžiai, o likusius įsigyti po kurio laiko imant antrą paskolą. Užstatas dažnai sumažina palūkanų dydį, visgi, mažesnės palūkanos gali būti pasiūlytos ir lojaliems klientams. Jei yra bankas, kuriame jau turite paėmęs paskolą, kreipkitės ten. Gali būti, jog Jums bus pasiūlytos geresnės sąlygos, nes jau esate klientas. Konkurencija tarp bankų bei įvairių įmonių, teikiančių paskolas, yra itin didelė, jiems yra svarbu išsaugoti esamą klientą, todėl lojalūs klientai yra labai vertinami.Paskolą transporto verslui reikėtų rinktis itin atidžiai ir kreiptis ten, kur suteiks ne tik geriausias sąlygas, bet ir mažiausias palūkanas.